Ponorná a kalové čerpadla EUROM
EUROM Flow 250 - čerpadlo
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5040 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow 400 - čerpadlo
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SPV1100i - čerpadlo
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15600 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SPV900i - čerpadlo
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 13980 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SPV750i - čerpadlo
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 12600 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 8 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow SP400i - čerpadlo
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 6.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Flow PRO 550CW
| Výkon: | 550 W |
|---|---|
| Průtok: | 10980 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
EUROM Flow PRO 550DW
| Výkon: | 550 W |
|---|---|
| Průtok: | 10500 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Podobné produkty
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 1200 Güde 94240
-34%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 6000 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 12 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné tlakové, 1000w, 5500l/h EXTOL PREMIUM 8895008
-7%
| Výkon: | 1000 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Fvc 4001-ek kalové čerpadlo fieldmann
-31%
| Průtok: | 12000 l/hod |
|---|---|
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 600w, 2000l/h, 10m EXTOL CRAFT 414175
-26%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Kombinované ponorné čerpadlo GS 750.1 2V1 Güde 94600
-14%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 16500 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 300w, 1400l/h, 10m EXTOL CRAFT 414170
-24%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1400 l/hod |
| Dopravní výška: | 50 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 300w, 1400l/h, 20m EXTOL CRAFT 414171
-30%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1400 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo na znečištěnou vodu, 400w, 7500l/h EXTOL CRAFT 414122
-12%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
SUB 13000 DS Premium AL-KO
| Výkon: | 650 W |
|---|---|
| Průtok: | 10500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Fvc 5015-ek kalové čerpadlo fieldmann
-45%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 14000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo na znečištěnou vodu 3v1, 900w, 13000l/h EXTOL PREMIUM 8895013
-32%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Ponorné čerpadlo 750W s integrovaným plovákem Powerplus POWEW67920
-19%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 12500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
DRAIN 15000 INOX Comfort AL-KO
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné kalové, 250w, 9000l/h=150l/min EXTOL PREMIUM 8895000
-25%
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 9000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 600w, 2000l/h, 20m EXTOL CRAFT 414176
-23%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné kalové s řezacím nožem, 1100w, 16200l/h=270l/min EXTOL PREMIUM 8895005
-7%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 16200 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné do sudu, 350w, 5000l/h EXTOL PREMIUM 8895015
-25%
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO REP 1100 INOX univerzální ponorné kalové čerpadlo 1100 W
-2%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Drain 7000 Classic AL-KO
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 7000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné kalové, nerezové tělo, 1100w, 1600l/h, 15m kabel EXTOL PREMIUM 8895016
-7%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
DIVE 6500/34 AL-KO
| Výkon: | 1000 W |
|---|---|
| Průtok: | 6500 l/hod |
| Dopravní výška: | 34 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
SUB 6500 Classic AL-KO
| Průtok: | 6500 l/hod |
|---|---|
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Min. výška hladiny: | 3 mm |
Skladem - ihned k odběru
SUB 10000 DS Comfort AL-KO
| Výkon: | 450 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
DRAIN 10000 INOX Comfort AL-KO
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 10000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru