Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Fvc 4001-ek kalové čerpadlo fieldmann


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů

Koupíte nyní odešleme ještě dnes
| Dostupnost | Skladem - ihned k odběru | ||||
|---|---|---|---|---|---|
|
|||||
| Kód produktu | 50001292 | EAN | 8590669143191 | ||
| Výrobce | FIELDMANN | ||||
| Doporučená cena výrobcem |
1 390 Kč
Ušetříte 432 Kč
|
||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||
| Cena bez DPH | 792 Kč | ||||
| Cena s DPH | 958 Kč | ||||
Popis:
- Kalové čerpadlo
- Max. průtok 14 000 l/h
- Max. hloubka ponoru 7 m
- Max. výtlak 8 m
- Max. velikost pevných příměsí 35 mm
- Délka přívodního kabelu 10 m, plovákový spínač
- K čerpadlu lze připojit 1" nebo 2" hadici, případně 1" přípojku se závitem
- Šířka 23 cm
- Výška 34 cm
- K čerpadlu lze připojit 1" (25mm) nebo 1-1/4" (32mm) hadici, případně 1" přípojku se závitem
| Průtok | 12000 l/hod |
|---|---|
| Dopravní výška | 8 m |
| Max. hloubka ponoru | 8 m |
| Max. velikost pevných částic | 35 mm |
| Použití | Na čistou a znečištěnou vodu |
| Průměr výstuního hrdla | 2" |
| Délka přívodního kabelu | 10 m |
| Plovákový spínač | Ano |
Podobné produkty
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 1200 Güde 94240
-34%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 6000 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 12 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné tlakové, 1000w, 5500l/h EXTOL PREMIUM 8895008
-7%
| Výkon: | 1000 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 600w, 2000l/h, 10m EXTOL CRAFT 414175
-26%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Kombinované ponorné čerpadlo GS 750.1 2V1 Güde 94600
-14%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 16500 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru