Pily Narex
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
SBN 7525 FP Pilové plátky NAREX
-36%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
Set příslušenství pro řetězové pily CHK 5
Skladem - ihned k odběru
EA-EPL 120 Odsávací adaptér NAREX
-4%
- pro EPL 12-7 BE
Skladem - ihned k odběru
SM-EPL 120 Vložka saní ocelová NAREX
-3%
- pro EPL 12-7 BE
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 35 Vodicí lišta NAREX
-7%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Celková délka (L2): 416 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SET SK 4 Souprava pro ostření pilových řetězů NAREX
-7%
- Vícedílná souprava pro ostření pilových řetězů v praktickém pouzdře, vhodná pro pilové řetězy s roztečí 1/4“ -3/8“ (6,35–9,32 mm) a šířkou vodicího článku 1,1–1,3 mm (0,043–0,050).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPR 350 4BN Akumulátorová řetězová pila CAMOUFLAGE NAREX
-15%
- Napájecí napětí: 2× 20,0 V
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah
- Délka vodicí lišty: 350 mm
- Rychlost řetězu: 15,0 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPR 400-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPR 350-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PS-EPL 120 Ochranný kryt proti odlétajícím třískám NAREX
-4%
- pro EPL 12-7 BE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPK 18 Kotoučová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 60 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPO 150 Akumulátorová pila ocaska NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RBN 19525 MR VARIO Pilový plátek NAREX
-7%
- Materiál: Bi-Metal (8 % Cobalt)
- Šířka: 19 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 0,90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 2,0/1,4 × 20 Z48T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 1,6/1,0 × 20 Z48T Pilový kotouč WOOD NAREX
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPL 90 Akumulátorová přímočará pila NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPO 150 Pila ocaska NAREX
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
| Délka kmitu: | 22 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MG-XXL Pracovní rukavice vel. XXL NAREX
-7%
- Velikost: XXL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 1,6/1,0 × 20 Z36T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 1,6/1,0 × 20 Z24T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPK 65 Akumulátorová kotoučová pila NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPO 210 Pila ocaska NAREX
-7%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Délka kmitu: | 28 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RBN 1318 UNI Pilový plátek NAREX
-7%
- Materiál: Tri-Metal (8 % Cobalt)
- Šířka: 19 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 0,90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CHB 900 Univerzální přepravní taška NAREX
-7%
- Pro snadné přenášení a bezpečné ukládání řetězových pil. Nepropustná polyesterová tkanina 600D zabraňuje prosakování zbytků mazacího oleje a zároveň je velmi pevná a odolná proti prodření. Praktický střih poskytuje dostatek prostoru a ochrany nejen řetězové pile, ale také dalším potřebným doplňkům, tj. nádoba s olejem,pilník, ochranné pracovní pomůcky apod.Taška má nastavitelný popruh a vnější krytou kapsu se zapínáním na suchý zip. Univerzální střih o rozměrech 260 × 250 × 900 mm umožňuje uložení většiny řetězových pil.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás