Pily Bosch
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640516
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640503
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640501
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640445
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640433
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640435
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5dílná sada pilových plátků Wood and Metal Basic se stopkou T BOSCH 2608667857
-21%
- Obsah sady: T 118 B Basic for Metal
- Zvýraznění výhody (krátké): Řezání dřeva a kovu
- Text s tvrzením o výkonnosti: Pro dřevo a kov
- (Verze), klíčový důvod RTB: Obsahuje pilové listy pro přímé a křivkové řezy do měkkého dřeva i listy pro spolehlivé řezání při práci s kovy
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608641195
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641171
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640815
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640725
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640700
-12%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640694
-12%
- Vnější průměr mm: 450
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,8
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,8
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640682
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640674
-12%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640636
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade EasyCut 12 BOSCH 06033C9001
-12%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 4.100 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0 – 4.100 ot/min
- Vodicí bota: ocel
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmitací pilka PST 800 PEL BOSCH 06033A0120
-12%
| Příkon: | 530 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetězová pila UniversalChain 35 BOSCH 06008B8303
-20%
- Výkon motoru: 1.800 W
- Délka lišty: 35 cm
- Průměr střihu: 300 mm
- Rychlost řetězu: 12 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová zahradní pilka Keo BOSCH 0600861A01
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doba nabíjení akumulátoru: 1 h
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Systémové příslušenství Pilový řetěz 40 cm (1,1 mm) BOSCH F016800258
-12%
- Stručný popis výrobku: Pilový řetěz špičkové kvality pro vynikající řezný výkon
- Vlastnosti hlavního výrobku: Vlastnosti: délka 40 cm, tloušťka vodicího článku 1,1 mm, rozteč 3/8", značka Oregon®
- Podsekce kategorie produktů: Systémové příslušenství
- Rozsah dodávky: Kartonová krabice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová stolní pila BITURBO GTS 18V-216 BOSCH 0601B44002
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Velikost stolu: 658 x 553 mm
- Volnoběžné otáčky: 4.500 Ot/min
- Průměr pilového kotouče: 216 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová přímočará pila BITURBO GSA 185-LI BOSCH 06016C0021
-12%
- Délka zdvihu, 1. stupeň: 28 mm
- Výšky zdvihu: 28 mm
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 3,8 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální sada: akumulátorová přímočará pila GSA 18V-LI C + 1× akumulátor GBA 18V 4.0Ah v ka...
-13%
- Hlavní myšlenka akční nabídky: Zasloužíte si to nejlepší a to samé si zaslouží i vaše nářadí
- Popis akční nabídky: Kup si akumulátorovou přímočarou pilu GSA 12V-14 s akumulátorem 2,0 Ah za sníženou cenu.
- Rozměry balení (šířka): 231 mm
- Rozměry balení (délka): 410 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »