Pásové minidumpery a kolové přepravníky Güde
PodkategorieMini dumper GAD 400.1/4x4 Güde 55525
-13%
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 120 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásový dumper GRD 300.1/R Güde 55526
-28%
- Typ přepravníku: pásový
- Výkon: 4,1 kW
- Maximální rychlost: 3,5 km/hod
- Vyklápění korby: mechanické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásový dumper GRD 500/R Güde 55527
-31%
- Výkon: 4,1 kW
- Typ přepravníku: pásový
- Maximální rychlost: 3,5 km/hod
- Nosnost: 500 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásový dumper GRD 400/R Güde 55565
-31%
- Objem korby: 230 l
- Výkon: 4,1 kW
- Typ přepravníku: pásový
- Nosnost: 400 kg
Není skladem
NÁSTAVEC PRO PŘEVÁŽENÍ DŘÍVÍ Güde 55464
-30%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 1203
- Výška sestaveného zařízení v mm: 540
- Délka sestaveného zařízení v mm: 835
Není skladem
Podobné produkty
Minidumper Lumag MD 300R
-9%
| Max. nosnost : | 300 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 320 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 300
-9%
| Max. nosnost : | 300 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 150 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO S
-7%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6 kW |
| Objem korby: | 212 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO/HTS
-6%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6,8 kW |
| Objem korby: | 212 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500EK
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 1 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Hydraulické vyklápění: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD800H-PRO
-6%
| Max. nosnost : | 800 kg |
|---|---|
| Výkon: | 8.2 kW |
| Objem korby: | 290 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6.8 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H 9HP 6,8kW
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6.8 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper MD 500EF-N DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ Lumag
-8%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 1.5 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD500E-PRO
-11%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 0.75 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 450E
-9%
| Max. nosnost : | 450 kg |
|---|---|
| Výkon: | 0.8 kW |
| Objem korby: | 340 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD500EPRO-H HYDRAULICKÉ VYKLÁPĚNÍ
-5%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 0.75 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500APRO
-8%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO/HT
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6.8 kW |
| Objem korby: | 212 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD800H-PRO/AR
-8%
- Technické parametry:
- Motor
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500APROGX (HONDA)
-7%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500APROD (DIESEL)
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Diesel |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1600 DMP
| Max. nosnost : | 600 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.6 kW |
| Objem korby: | 260 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCU180Z Aku kolečka Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Max. nosnost : | 130 kg |
|---|---|
| Motor: | Elektromotor |
| Hydraulické vyklápění: | Ne |
| Druh pohonu: | Kolový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500A
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500AGX (HONDA)
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1400 DMP HONDA
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 3.6 kW |
| Objem korby: | 220 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1400 EXT HONDA
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 3.6 kW |
| Objem korby: | 250 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás