Pásové minidumpery a kolové přepravníky Güde
PodkategorieMini dumper GAD 400.1/4x4 Güde 55525
-13%
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 120 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásový dumper GRD 300.1/R Güde 55526
-28%
- Typ přepravníku: pásový
- Výkon: 4,1 kW
- Maximální rychlost: 3,5 km/hod
- Vyklápění korby: mechanické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásový dumper GRD 500/R Güde 55527
-31%
- Výkon: 4,1 kW
- Typ přepravníku: pásový
- Maximální rychlost: 3,5 km/hod
- Nosnost: 500 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásový dumper GRD 400/R Güde 55565
-31%
- Objem korby: 230 l
- Výkon: 4,1 kW
- Typ přepravníku: pásový
- Nosnost: 400 kg
Není skladem
NÁSTAVEC PRO PŘEVÁŽENÍ DŘÍVÍ Güde 55464
-30%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 1203
- Výška sestaveného zařízení v mm: 540
- Délka sestaveného zařízení v mm: 835
Není skladem
Podobné produkty
ACTIVE 1600H DMP
| Max. nosnost : | 600 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.6 kW |
| Objem korby: | 240 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1600H EXT
| Max. nosnost : | 600 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.6 kW |
| Objem korby: | 240 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1600 EXT
| Max. nosnost : | 600 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.6 kW |
| Objem korby: | 240 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1460H EXT
| Max. nosnost : | 450 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.6 kW |
| Objem korby: | 220 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1460H DMP
| Max. nosnost : | 450 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.6 kW |
| Objem korby: | 220 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1460 DMP
| Max. nosnost : | 450 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.6 kW |
| Objem korby: | 220 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1460 EXT
| Max. nosnost : | 450 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6.3 kW |
| Objem korby: | 230 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1310 DMP
| Max. nosnost : | 250 kg |
|---|---|
| Výkon: | 3.2 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 4500 pásový přepravník 400 kg s mechanickým sklápěním korby
-13%
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 250 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 5000 pásový přepravník 500 kg s hydraulickým sklápěním korby
-2%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 250 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 3000 kolový přepravník 4x4 s nosností 300 kg a mechanickým sklápěním korby
-2%
| Max. nosnost : | 300 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 250 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500PRO-RS
-3%
- Technická data: Motor: 1válcový benzínový 4-Takt LONCIN, OHV
- Objem motoru: 252 cm3Výkon motoru: 5,2 kW pří 3 600 ot./min.
- Startování: reverzní startér
- Palivo: bezolovnatý benzín
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500PROGX-RS (HONDA)
- Technická data: Motor: 1válcový benzínový 4-Takt HONDA, OHV
- Objem motoru: 196 cm3Výkon motoru: 4,8 kW pří 3000 ot./min.
- Startování: reverzní startér
- Palivo: bezolovnatý benzín
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500EKN
-5%
- Technické parametry: Vyklápění: elektromechanické
- Výkon motoru: 1000 W
- Napětí: 48 V
- Pohon: 100% Elektro
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper MD-800E
-2%
| Max. nosnost : | 800 kg |
|---|---|
| Výkon: | 1.5 kW |
| Objem korby: | 480 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500AD (DIESEL)
-7%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Diesel |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 450RE
-11%
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 0.75 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 1315 EXT
| Max. nosnost : | 250 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Není skladem
Stupínek MD500, MD 500H Lumag
-5%
- Přídavný sklopný stupínek pro modely Lumag MD 500 a MD 500H
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nástavba na dřevo Lumag MD 500H
-9%
- Nástavba na dřevo pro minidumper Lumag MD 500H
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sněhová radlice Lumag MD 300
-5%
- Vlastnosti: Sněhová radlice k minidumperu MD 300.- šířka záběru 990mm
- - výška radlice 491mm
- - hmotnost 31 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sněhová radlice minidumper Lumag MD 300R
-5%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sněhová radlice Lumag MD 500, MD 500H
-6%
- Sněhová radlice pro minidumpery Lumag MD 500 a MD 500H
- Šíře 990 mmVýška 491 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nástavba pro přepravu dřeva Lumag MD 500
-6%
- Vlastnosti: Nástavba pro přepravu dřeva k minidumperu MD 500
- - rozměry: 900 x 1100 x 450 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás