Okružní pily - cirkulárky Kreator
PodkategoriePilový kotouč na dřevo 315mm, 100T Kreator KRT020433
-9%
- Počet zubů: 100
- Rozměr: 315 x 30 x 3,2 mm
- Sklon zubu: pozitiv
- Tvar zubu: střídavě šikmý
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 100T Kreator KRT020431
-10%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 165mm, 24T Kreator KRT020304
-5%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 135mm, 24T Kreator KRT020301
-7%
| Vnější průměr: | 135 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás