Okružní pily - cirkulárky EXTOL PREMIUM
PodkategorieKotouč pilový s sk plátky, o 185x3,0x20mm, 36t EXTOL PREMIUM 8803226
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o140x2,6x16mm, 30t EXTOL PREMIUM 8803210
- Technické parametry: O140x2,6x16mm, 30T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,0mm, max.ot. 9000/min.
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 115x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803203
-36%
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o125x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803207
| Vnější průměr: | 125 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 250x3,0x30mm, 24t EXTOL PREMIUM 8803240
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 160x2,6x20mm, 24t EXTOL PREMIUM 8803213
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803251
-8%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 96t EXTOL PREMIUM 8803248
-9%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 84t EXTOL PREMIUM 8803254
-8%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 84 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 54t EXTOL PREMIUM 8803252
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 28t EXTOL PREMIUM 8803250
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 28 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803246
-8%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 60t EXTOL PREMIUM 8803247
-7%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 400x3,6x30mm, 60t EXTOL PREMIUM 8803257
-7%
- Technické parametry: O 400x3,6x30mm, 60T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,8mm, max.ot. 3000/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás