Obráběcí stroje Scheppach
PodkategorieScheppach Pilový kotouč TCT ( 305 x 30 x 2,8 mm, 24 Z ) pro HM 305 SL / HM 140 L
-2%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSE 2700 řetězová pila s elektrickým motorem 2700 W
-2%
| Příkon: | 2700 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSP 53-45 řetězová pila s benzinovým motorem 53 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 6.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DM 600 VARIO soustruh na dřevo 230 V
-12%
- Max. průměr soustružení: 250 mm
- Max. točná délka: 600 mm
- Vřeteno: M18
- Počet rychlostí: plynulá elektronická regulace
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HM 90 MP dvourychlostní multifunkční pokosová pila s potahem a laserem
-2%
- Příkon: 1700 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Rozsah natočení stolu: -47 / 47 °
- Průměr kotouče: 216 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HM 110 MP dvourychlostní multifunkční pokosová pila s potahem a laserem
-2%
- Příkon: 2000 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Rozsah natočení stolu: -45 / 45 °
- Průměr kotouče: 254 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 60 stojanová vrtačka s křížovým laserem a LED osvětlením
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky: variabilní, 170–880 / 490-2600 ot/min
- Rozměr stolu: 350 x 300 x 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HM 140 L pokosová pila s potahem, laserem a oboustranným nastavením náklonu
-2%
- Příkon: 2000 W
- Průměr kotouče: 305 mm
- Nastavení sklonu: -45 / 45 °
- Prořez 90°/45°: 230 x 105 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HBS 400 pásová pila s podstavcem
-12%
- Příkon: 750 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Délka pásu: 2240 mm
- Rozměr stolu: 860 x 400 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HBS 30 pásová pila
-2%
- Typ motoru: 230 V,50 Hz
- Příkon: 350 W
- Rychlost pásu: 900 m/min
- Průměr kola setrvačníku: 200 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach JS810 elektrická přímočará pila 810 W
-13%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 19.5 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach JS600 elektrická přímočará pila 600 W
-13%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 19.5 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach RO1200 elektrická horní fréza 1200 W
-13%
- Příkon: 1200 W
- Otáčky: 9000-30000 ot/min
- Regulace otáček: Ano
- Zdvih: 0-60 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI1050 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 1050 W
-13%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI850 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 850 W
-13%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DM850 elektrická příklepová vrtačka 850 W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach EP1100 elektrický hoblík 1100 W
-13%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 18 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CPL60-20Li aku 20 V hoblík (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 60 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 1.25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CJS25-20Li aku 20 V přímočará pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CCS165-20Li aku 20 V ruční okružní pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 50 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HMS 1070 protahovačka/hoblovka
-2%
- Příkon: 1500 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Rozměr stolu-hoblování: 445x263 mm
- Rozměr stolu-protahování: 270x303 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 210 x 30 x 2,4 mm, 72 Z ) pro PL 75
-2%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach FS 3600 řezačka na dlažbu a obklady
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz, indukční
- Příkon: 900 W
- Otáčky: 3000 ot/min
- Průměr kotouče: 200 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HS 80 stolová pila
-2%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 1200 W
- Otáčky: 4800 ot/min
- Průměr kotouče: 210 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás