Obráběcí stroje Narex
PodkategoriePilový řetěz SC52Dl 3/8
-5%
- Technická data:Pracovní délka (L1): 350 mmRozteč: 3/8"Tloušťka vodícího článku: 1,3 mmPočet článků: 52Popis:Pilový řetěz k vodicí liště 35 cm
Skladem - ihned k odběru
Univerzální příklepová vrtačka NAREX EVP 13 E-2H3
-7%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
SBN 9522 FC Pilové plátky NAREX
-40%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,2–3,2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 2304 MR Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,7 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 1304 MR Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
CK 16-8 Klička ke sklíčidlu NAREX
-25%
- ø středicího čepu: 8 mm
Skladem - ihned k odběru
EPL 12-7 BE Přímočará pila NAREX
-26%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
SG-EPL 120 Vložka proti třepení materiálu NAREX
-4%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
54-Bit Box M 54dílná sada bitů s magnetickým organizérem NAREX
-36%
- Množství v balení: 54 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
Special Alu NAREX 160×2.2×20 52TFZ
-35%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 52 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
AH-57/230 Přídavné držadlo NAREX
-29%
- ø upínacího krku: 57 mm
- Celková délka (L2): 230 mm
Skladem - ihned k odběru
SC 45DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 300 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 45
Skladem - ihned k odběru
Robustní a silná příklepová vrtačka s širokým rozsahem použití NAREX EVP 13 G-2H3
-11%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC 13-1/2
-13%
- Upínání / stopka: 1/2“-20 UNFRozsah sklíčidla: 1,5–13 mm
Skladem - ihned k odběru
AH-M8 Přídavné držadlo NAREX
- Upínání / stopka: M8
Skladem - ihned k odběru
EV 13 G-2 Vrtačka NAREX
-12%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC-D 10-3/8 I
-31%
- Upínání / stopka: 3/8"-24 UNFRozsah sklíčidla: 1–10 mm
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do kovu HSS-R NAREX 19-SET METAL HSS
-20%
- Množství v balení: 19 ks
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SF Pilové plátky NAREX
-36%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,27 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
65-Bit Box SUPER LOCK 65dílná sada bitů NAREX
-31%
- Množství v balení: 65 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
Tuk pro mazání stopky nástroje NAREX Klüberplex BEM-41-132
-25%
- Tuk pro mazání stopky nástroje – Klüberplex BEM-41-132
Skladem - ihned k odběru
CC 16-5/8 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-20%
- Rozsah sklíčidla: 3–16 mm
- Upínání / stopka: 5/8“-16 UN
Skladem - ihned k odběru
SBN 752 SF Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
AH-AV M8 Přídavné držadlo SOFTGRIP NAREX
- Přídavné držadlo SOFTGRIP – AH-AV M8
Skladem - ihned k odběru