Obráběcí stroje Kreator
PodkategoriePilový kotouč na dřevo 216mm, 48T Kreator KRT020423
-20%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 16 mm Kreator KRT011203
-7%
Skladem - ihned k odběru
Chrániče uší (sluchátka) profi Kreator KRTS40002
-6%
- EN352-1
- SNR 29
- Nastavitelný hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 150-18 Kreator KRT032002
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 150 mm a 18 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-5%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 13 mm Kreator KRT011202
-22%
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov a dřevo 225-14/10 Kreator KRT033001
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov a dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Použijete je k řezání dřeva, ocelových plechů, kovových trubek a dalších materiálů.Mají délku 225 mm a 10, respektive 14 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 19 mm Kreator KRT011204
-16%
Skladem - ihned k odběru
4 bity pro rázový šroubovák Kreator KRT410002
-7%
- Chrome vanadium
- Plochý: 6.0, 8.0
- Philips: PH2, PH3
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 60T Kreator KRT020422
-20%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 24T Kreator KRT020410
-20%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč pro ponorné pily 120mm, 24T Kreator KRT020306
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do dřeva 12x151 mm Kreator KRT010610
-4%
- Vrták do dřeva s centrovací špičkou, vhodný pro vrtání v tvrdém a měkkém dřevu, upínacích deskách, dýhovaném nábytku a překližce.
- Dvojitá šroubovice zvyšuje vrtací výkon a středicí hrot zajišťuje přesné navrtání materiálu a vykroužení čistého otvoru.
Skladem - ihned k odběru
2 ks Bitů T20 25 mm Kreator KRT061520
-3%
Skladem - ihned k odběru
2 ks Bitů T15 25 mm Kreator KRT061510
-7%
Skladem - ihned k odběru
Vrták do dřeva 11x142 mm Kreator KRT010609
-3%
- Vrták do dřeva s centrovací špičkou, vhodný pro vrtání v tvrdém a měkkém dřevu, upínacích deskách, dýhovaném nábytku a překližce.
- Dvojitá šroubovice zvyšuje vrtací výkon a středicí hrot zajišťuje přesné navrtání materiálu a vykroužení čistého otvoru.
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 60T Kreator KRT020417
-6%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SDS Plus sekáč plochý 20 x 250mm Kreator KRT011002
- Tento sekáč má upínání typu SDS plus, délku 250 mm a šířku 20 mm.
- Je ideální pro sekání do kamene nebo betonu.Sekáč je odolný a vysoce pevný.
- Sekáče typu SDS plus nejsou kompatibilní se sekáči typu SDS max a naopak.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 254mm 40T Kreator KRT020427
-10%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SDS Plus sekáč žlábkový 250mm Kreator KRT011004
-3%
- Tento žlábkový sekáč má upínání typu SDS plus a délku 250 mm.
- Je ideální pro rychlou a efektivní instalaci kabelů.Sekáč je odolný a vysoce pevný.
- Sekáče typu SDS plus nejsou kompatibilní se sekáči typu SDS max a naopak.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás