Obráběcí stroje ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Proma RV-40E - Radiální vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena změna otáček za pomocí převodovky manuální řazení vybaveno koncovými dorazy vřetena tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je na sloupu mechanický systém mazání dodáváno včetně upínací kostkyZávitování do litiny - M18 x 2 Závitování do ocele - M14 x 1,75
Není skladem
Proma RV-80E - Radiální vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena řazení za pomocí hydrauliky systém trochoidního tenkovrstvého mazání aretace pomocí hydraulického systému ve všech osách vybaveno koncovými dorazy vřetena tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je na sloupu aretace pomocí hydraulickému systému ve všech osách dodáváno včetně upínací kostkyZávitování do litiny - M30 x 3,5 Závitování do ocele - M24 x 3
Není skladem
Proma RV-63E - Radiální vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena změna otáček za pomocí převodovky vybaveno koncovými dorazy vřetena systém trochoidního tenkovrstvého mazání aretace pomocí hydraulického systému ve všech osách tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je na sloupu aretace pomocí hydraulickému systému ve všech osách dodáváno včetně upínací kostkyZávitování do litiny - M24 x 3 Závitování do ocele - M20 x 2,5
Není skladem
Proma FNS-55PD - Nástrojářská frézka s digitálním odměřováním
- Nástrojářská frézka PROMA FNS-55PD s digitálním odměřováním a elektrickým centrálním mazánímFrézka PROMA FNS-55PD je robustní a stabilní víceúčelová nástrojářská frézka. Rozmanitost možností nastavení poloh frézovací hlavy předurčuje tento multifukční stroj jako optimální pro lehké a středně těžké vrtací a frézovací práce s malou četností opakování v nástrojářských, opravárenských provozech, údržbách, vývojových dílnách.Hlavní výhody
- Univerzálně použitelná frézovací hlava, lze ji otáčet, naklápět a sklápět Pneumatické upnutí nástroje jako zvláštní příslušenstvíVelká pracovní plocha stolu s tvrzeným a broušeným povrchem Plynulá změna otáček pomocí dvoustupňového variátoru s mechanickou brzdou pohybu pinoly vřeteneVřeteno s tvrdě chromovaným a broušeným povrchem a mikrometrickým dorazem hloubky Tvrzené a broušené vodicí lišty na vedeních všech osáchPinola s 3-mi rychlostmi automatického posuvu pinoly Výkonné chladící zařízení zabudované ve stojanuDigitální odměřování osy x, y, z v kompaktním ovládacím panelu na otočném hliníkovém rameniSoučásti dodávky nástrojařské frézky PROMA FNS-55PD
- Digitální odměřování os X, Y, ZElektrické centrální tlakové mazání
- Chlazení ( čerpadlo 90 W/400 V )
Není skladem
Proma Podstavec pro soustruh SPB-700
- Stojan pod soustruhSPB-700
Není skladem
KC-D 13-1/2 AIHM Rychloupínací sklíčidlo NAREX
- Rychloupínací sklíčidlo – KC-D 13-1/2 AIHM
Není skladem
Makita DFV214A01 Aku vesta L s ventilátory Li-ion CXT 10,8/12V,LXT14,4/18V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/14,4/18V
- Doba použití Hi: BL1860-16 hod
- Doba použití Mid: BL1860-29,5 hod
- Doba použití Lo: BL1860-68 hod
Není skladem
Makita B-62496 vrták SDS-Plus čtyřbřitý 6x50/110mm
-20%
Není skladem
Makita E-12011 sada torzních bitů 1/4" IMPACT BLACK 10 ks v plastovém držáku
-12%
Není skladem
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Makita P-06002 klíč nástrčný magnetický 1/4", SW10, 65mm
-18%
Není skladem
Makita P-06018 klíč nástrčný magnetický 1/4", SW3/8", 65mm
-18%
Není skladem
Makita P-05991 klíč nástrčný magnetický 1/4", SW1/4", 65mm STOP
-15%
Není skladem
Makita D-17631 špičák HEX 28mm s kroužkem 410x28mm pro HM1801, HM1802, HM1810; HM1812
-12%
Není skladem
Makita 763250-5 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm pro DDA460
-12%
Není skladem
Makita P-23802 sada vrtáků s válcovou stopkou univerzálních Multiplex 5 ks v plastové krabičce STOP
-12%
Není skladem
Makita E-06828 děrovka TCT Ezychange 2 102mm
-18%
Není skladem
Makita E-06971 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 45Z = new E-06987
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Aku okružní pila 40V 185mm (bez AKU) Powerplus POWDP25230
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62 mm |
Není skladem
Makita D-73477 sada bitů 1/4" 29 ks v plastové krabičce
-12%
Není skladem
Makita B-67240 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 80Z = new B-67290
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
AKU řetězová pila 20V LI-ION 300mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7570
- Napětí: 20 V
- Rychlost řetězu bez zatížení: 5.6 m/s
- Délka lišty: 300 mm
- Řetěz: 3/8
Není skladem
Makita B-64543 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 35x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64537 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 32x700/900mm STOP
-12%
Není skladem