Obráběcí stroje ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Makita B-64521 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 32x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64515 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 30x700/900mm STOP STOP
-12%
Není skladem
Makita B-64478 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 25x400/600mm
-17%
Není skladem
Makita B-64456 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 22x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64440 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 20x400/600mm STOP STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64434 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 18x400/600mm STOP
-9%
Není skladem
Makita B-64428 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 16x400/600mm
-18%
Není skladem
Vrtačka s příklepem, click-lock, 850w EXTOL PREMIUM 8890032
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Makita E-03800 děrovka BiM Ezychange 2 46mm
-20%
Není skladem
Makita E-03632 děrovka BiM Ezychange 2 16mm
-19%
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem
Makita D-30564 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-TiN 170 ks v plastovém kufru STOP
-22%
Není skladem
Aku okružní pila 20V 165mm LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDP25200
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Není skladem
HSS ø 30/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 30 mm
Není skladem
HSS ø 26/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 26 mm
Není skladem
HSS ø 13/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 13 mm
Není skladem
Makita D-72316 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 60Z new D-81854
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72338 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 100Z=newD-81941
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-49052 sada vrtáků SDS-Plus V-Plus 5 ks v plastové krabičce
-12%
Není skladem
Makita D-54019 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-G 13 ks v kovové krabičce STOP
-12%
Není skladem
Makita P-13493 sekáč plochý HEX 30mm 115x400mm STOP
-22%
Není skladem
Makita D-67527 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-TiN 19 ks v plastové krabičce
-12%
Není skladem
Makita B-68323 sada bitů 1/4" 21 ks v plastové krabičce tvaru baterie
-12%
Není skladem
Makita D-61656 vrták SDS-Plus D 10x42/110mm, 25ks (bal) STOP
-22%
Není skladem