Obráběcí stroje ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Makita D-30380 vrták univerzální OmniBohrer 10x97/150mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Nože soustr. 20 x 20 (8ks)
- Nože soustružnické 20 x 20
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma APR-5 - Ruční lis s ráčnou 5T
- Ruční mechanický ráčnový lis PROMA APR-5 APR-5 je ruční mechanický lis s ráčnou a otočnou pracovní deskou. APR-5 je vybaven ráčnou pro snazší obsluhu kratšími pohyby pákou, která usnadní nastavení pozice beranu do ideální úvratě pro lisování. V pracovní desce jsou čtyři volitelné šířky drážek. Používá se na lisování a rozlisování ložisek, pouzder a mnoha dalších dílců. Lis je stabilní konstrukce z kvalitní šedé litiny. Najde uplatnění ve strojírenství, zámečnictví i autoservisech a všude tam, kde je velká variabilita náročných lisovacích prací. Hlavní výhody
- Ráčna pro ideální nastavení úvratě beranu k lisování Vhodný pro běžnou a těžší lisovací práci, děrování Možnost upevnění nástroje v beranu Tělo lité z vysoce kvalitní litiny Nejvíce se hodí pro rychlé a přesné práce Stůl má 4 velikosti drážek Možnost upevnění k desce stolu přes otvory pro montáž Součásti dodávky hřebenového lisu s ráčnou PROMA APR-5
- Otočná deska Ovládací ráčnová páka
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14716 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 15x200/265mm =old B-58528
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma DHV-130 - Dělička
- Dělící hlava PROMA DHV-130DHV-130 dělící hlava - dělička je vhodná pro dělení materiálu (kulatiny a
- profilů) s přesností 10". Při vrtání, frézování nebo broušení lze podle vložené dělící šablony dělit jednoduše na
- 2, 3, 4, 6, 8, 12, nebo 24 dílů. Je vhodná pro dělení ve vertikální i horizontální poloze.Hlavní výhody
- Vhodná pro vrtání, frézování a broušení kulatiny a profilů Upínání materiálu pomocí sklíčidla Dělení materiálu na 2, 3, 4, 6, 8, 12, 24 dílů Otáčení 360° (Přesnost dělení: ± 10")Součásti dodávky dělící hlavy PROMA DHV-130
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV002GZ Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 700 W
- Počet zdvihů: 0-3.500 min-1
- Výška zdvihu: 26 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14554 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 12x200/265mm = oldB-58344
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-20161 vrták průrazový SDS-Max 80x990mm = oldB-57700
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP2010 Vysokorychlostní vrtačka 0,5-6,5mm,370W
-12%
| Příkon: | 370 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 4200 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4011 Vrtačka 2 rychlosti,rychlosklíčidlo,1,5-13mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4003 Vrtací šroubovák 1,5-13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 700 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. rozsah sklíčidla: | 13 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita KP312S Velkoplošný hoblík 312mm,2200W
-12%
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 312 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3.5 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 12000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 2712 Stolní pila 315mm,2000W
-12%
- Příkon: 2.000 W
- Otáčky naprázdno: 2.950 min-1
- Řezný výkon při 90°: 85 mm
- Řezný výkon při 45°: 58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC4041A Elektrická pila 400 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita SG181 Drážkovačka 180mm,2150W
-12%
- Příkon: 2.150 W
- Otáčky naprázdno: 7.200 min-1
- Diamantový kotouč (O): 180 mm
- Vrtání diamantového kotouče (O): 22,23 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-68432 sada bitů a vrtáků 102 ks v plastovém kufru
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 5143R Ruční kotoučová pila 355mm,2200W
-12%
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 355 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 130 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 90 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 5103R Ruční kotoučová pila 270mm,2100W
-12%
| Příkon: | 2100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 270 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 100 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 73 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 5903R Ruční kotoučová pila 235mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 235 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 85 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 64 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7101 Ruční kotoučová pila 190mm,1400W
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 67 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS6101J Ruční kotoučová pila 165mm,1100W, Makpac
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 39.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351FCTJ Přímočará pila s regulací,předkyvem a světlem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4350CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W, Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás