Obráběcí stroje ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Makita DUC302Z Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku (AS3731) Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC122Z Aku řetězová pila 115 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 11.5 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV181RTJ Aku přímočará pila Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV102DSAJ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV101DSAE Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV101DZ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV103DZ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR360PT2 Aku pila ocaska Li-ion LXT 2x18V/5,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR360Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR187RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR186RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR186Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR187Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR105DZ Aku pila ocaska Li-ion CXT 12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR103DSAE Aku pila ocaska Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCS552RTJ Aku pila na kov Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 3.600 min-1
- Řezný výkon při 90°: 50,5 mm
- Pilový kotouč (O): 136 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS710Z Aku okružní pila Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 68.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS630Z Aku okružní pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 66 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS680RTJ Aku bezuhlíková okružní pila Li-ion LXT 18V/5,0Ah ,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS680Z Aku bezuhlíková okružní pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 57 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-20096 vrták průrazový SDS-Max 45x550mm = oldB-57635
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická vrtačka s příklepem 550 W Powerplus POWC10110
-13%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 550 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 3.000 min⁻¹
- Příklep: 30.000 - 48.000 min⁻¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma AP-5 - Ruční lis
- Ruční mechanický hřebenový lis PROMA AP-5AP-5 je ruční mechanický lis s otočnou pracovní deskou. V pracovní desce jsou čtyři volitelné šířky drážek. Používá se na lisování a rozlisování ložisek, pouzder a mnoha dalších dílců. Lis je stabilní konstrukce z kvalitní šedé litiny. Najde uplatnění ve strojírenství, zámečnictví i autoservisech. Hlavní výhody
- Vhodný pro těžší lisovací práci, děrování Možnost upevnění nástroje v beranuTělo lité z vysoce kvalitní litiny Nejvíce se hodí pro rychlé a přesné práce Stůl má 4 velikosti drážek Možnost upevnění k desce stolu přes otvory pro montáž Součásti dodávky hřebenového lisu PROMA AP-5
- Otočná deska Ovládací páka
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS0816F Pokosová pila se světlem 216mm,1400W
-12%
- Příkon: 1.200 W
- Otáčky naprázdno: 5.000 min-1
- Řezný výkon při 90°: 65 x 305 mm
- Řezný výkon při 45°: 65 x 215 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás