Nářadí Skil
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Frézy
Hoblíky
Míchadla
Kompresory
Utahováky rázové
Vysavače
Horkovzdušné pistole
Multifunkční nářadí
Řezačky
Multifunkční oscilační Aku bruska SKIL 2650CA
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 18000 min-1 |
Není skladem
Skil Akumulátorová okružní pila „XP Brushless“
- Akustický výkon: 102.
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
Není skladem
Skil Akumulátorová pila ocaska „XP brushless“
- Akustický tlak: 85.0.
- Akustický výkon: 96.0.
- Nepřesnost (K): 5,0.
- Úroveň vibrací (řezání dřevotřískové desky): 9,9.
Není skladem
Skil Akumulátorová pila ocaska „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 87.
- Akustický výkon: 98.
- Nepřesnost (K): 3.
- Úroveň vibrací (řezání dřevotřískové desky): 10.58.
Není skladem
Skil Akumulátorový rázový utahovák „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorové univerzální nářadí „XP brushless“
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 17000 min-1 |
Není skladem
Skil Multifunkční oscilační bruska „XP brushless“
-2%
- Akustický tlak: 86,5.
- Akustický výkon: 97.5.
- Nepřesnost (K): 3,0.
- Úroveň vibrací (broušení): < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 130 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 130 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová posuvná pokosová pila
-5%
- Akustický výkon: 100.
- Napětí: 20 V Max.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Cutting Capacity at 0° Miter / 0° Bevel: 220 x 70 mm.
Není skladem
Skil Akumulátorová posuvná pokosová pila
-2%
- Akustický výkon: 100.
- Napětí: 20 V Max.
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
Není skladem
Úhlová Aku bruska 125cm „XP Brushless“ SKIL 3930CB
-2%
- Akustický tlak: 81,5.
- Akustický výkon: 92.5.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (povrchové broušení): 3,9.
Není skladem
Multifunkční oscilační Aku bruska „Brushless“ SKIL 3650DA
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Počet kmitů: | 17000 min-1 |
| Regulace kmitů: | Ano |
Není skladem
Šroubovák vrtací s příklepem Aku SKIL 3020HC
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Není skladem
Okružní pila Aku SKIL 3520CA
-2%
- Akustický tlak: 91 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (řezání dřeva): < 2,5 m/s².
- Nepřesnost (K): 1.5 dB(A).
Není skladem
Horkovzdušná pistole 2000W SKIL 8003FA
-2%
- Příkon: 2,000 W.
- Rozsah teplot: 70 °C / 450 °C / 600 °C.
- Proudění vzduchu: 350/550 l/min.
- Délka napájecího kabelu: 2.75 m.
Není skladem
Úhlová bruska 125mm VRS 1010W SKIL 9151GB
-12%
- Akustický tlak: 85.9 dB(A).
- Akustický výkon: 96.9 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3.0 dB(A).
- Hladina vibrací (povrchové broušení): 7.5 m/s².
Není skladem
Tryska redukční pro horkovzdušné pistole SKIL Z06113
- Pro modely: 8003DA, 8003DC, 8004, 8007
Není skladem
Tryska reflektorová pro horkovzdušné pistole SKIL Z06112
- Pro modely: 8003DA, 8003DC, 8004, 8007
Není skladem
Tryska k ochraně skla pro horkovzdušné pistole SKIL Z06111
-9%
- Pro modely: 8003DA, 8003DC, 8004, 8007
Není skladem