Nářadí Sharks
PodkategorieSharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Sharks Rutilové elektrody J421/3,2x350/5kg
-5%
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová úhlová bruska Sharks SH 115 Li-Ion
-13%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 1/2" VCAN 72 zubů
-5%
- 1“ ráčna
- počet zubů: 72délka: 250 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Fdv 201502-e rotační kladivo fieldmann
-52%
- Napětí 220 V/ 50 Hz
- Příkon 1 500 W
- Rychlost bez zatížení 0 - 880 ot./min
- Síla úderu 0 – 4250 úderu/ min, 5,5 J
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200501-e příklep. vrtačka fieldmann
-42%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 9003-56r sada s bity 56ks fieldmann
-41%
- Bit 25mm: PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3 - 3x SL4.0, SL5.0, SL6.0 - 2x T10mm, T15mm, T20mm, T25mm, T27mm, T30mm, T40mm - 2x TR10mm, TR15mm, TR20mm, TR25mm, TR27mm, TR30mm,TR40mm - 1x H3.0, H4.0, H5.0 - 1x Bit 75mm: PH2, PH3, PZ1, PZ2, SL6.0mm T20mm T25mm - 1x
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5008-53r sada nářadí fieldmann
-48%
- Kombinované kleště 6“
- Kleště s dlouhými čelistmi 6“
- 8 ks 3/8“ nástrčné hlavice: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17 mm
- 1 ks 3/8“ ráčna
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 200802-e kotoučová pila fieldmann
-33%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 140 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 0 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10102-a aku šroubovák fieldmann
-47%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10201-a aku vrtačka fieldmann
-26%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 200160-e modelář. bruska fieldmann
-26%
| Příkon: | 170 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 36000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 56516-b benzínová pila fieldmann
-41%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70215-0 20v vrtačka fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9032-e lišta org.fzp 2025 fieldmann
-30%
- Náhradní lišta
- Fieldmann FZP 9032-E3/8 OREGON lišta
- Délka lišty 40 cm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9033-e řetěz org.fzp 2025 fieldmann
-18%
- Řetez OREGON pro pilu FZP 2025-E / 2030-EOznačení modelu 91PJ056X
- Technické parametry 3/8" 1,3mm - 56 článků
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5018-108ar nářadí+fds10102 fieldmann
-36%
- Sada ručního nářadí
- Fieldmann FDG 5018-108ARSada nářadí obsahující přes sto pět kusů včetně oblíbeného aku šroubováku FDS 10102-A jenž je ideálním všestranným pomocníkem. Nedílnou součástí sady jsou kleště kombinované, vodováha, metr a kladivo. Nářadí je uloženo v pevném plastovém kufříku s ergonomickou rukojetí, jejíž umístění zajišťuje otevření kufříku jen ze správné strany tak, aby se nářadí nevysypalo ven.Sada ručního nářadí zahrnuje:
- 1× akumulátorový šroubovák FDS 10102-A (3,6 V / 1300 mAh Li-Ion baterie)
- 1× řezačka
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdak 201552-e vzd. kompresor fieldmann
-24%
- Vzduchový kompresor
- Napětí: 230 V/50 Hz
- Příkon: 1500 W
- Jmenovitý výkon: 2800 ot./min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzo 5010 pracovní rukavice fieldmann
-25%
- Pracovní rukavice
- Dlaňová část z jemné kozlí kůže
- Prstová část z jemné kozlí kůže
- Vrchní část elastická syntetická tkanina
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9014 lišta 14 pro fzp 2000 fieldmann
-42%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9014Délka pilové lišty 14´/355 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 3/8´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 9002 přísluš. k bruskám fieldmann
-36%
- 40 ks příslušenství
- Pískový papír
- Špachtlové nože
- Pilové listy (dřevo, kov)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9022-b lištaorg,40cm,0.375 fieldmann
-49%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 0,375
- Vhodné pro pily FZP 5016-B/4216-B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9030-a lišta fzp 70505 fieldmann
-35%
- Náhradní lišta
- Fieldmann FZP 9030-A• Vysoká kvalita
- • Navrženo pro dlouhodobé používání
- • Kompatibilní s Fieldmann: model FZP 70505
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9031-a řetěz pro fzp 70505 fieldmann
-15%
- Dělení řetězu: 3/8´
- Šířka vodící drážky: 1,1mm
- Počet článků: 33
- Pro lišty o délce 20 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 202201-e úhlová bruska fieldmann
-51%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9028-a lišta pro fzp 70805 fieldmann
-36%
- Náhradní lišta
- Fieldmann FZP 9028-ALišta pro pilu FZP 70805
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdak 70205-0 20v kompresor fieldmann
-30%
- Akumulátorový kompresor Fieldmann FDAK 70205-0 s maximálním výstupním tlakem 10,3 bar a průtokem vzduchu 235 l/min. Vybaven je ergonomickým držadlem pro snadné přenášení. Nabíječka a baterie nejsou součástí balení.
- Vlastnosti Fieldmann FDAK 70205-0Součástí řady Fast Power 20 V
- Typ akumulátoru Li-Ion 1× 20 V
- Max. výstupní tlak: 10,3 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201202-e kotoučová pila fieldmann
-32%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás