Nářadí Sharks
PodkategorieSharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Sharks Rutilové elektrody J421/3,2x350/5kg
-5%
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová úhlová bruska Sharks SH 115 Li-Ion
-13%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 1/2" VCAN 72 zubů
-5%
- 1“ ráčna
- počet zubů: 72délka: 250 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Fdp 200712-e přímočará pila fieldmann
-24%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpo 201050-e el. šavlová pila fieldmann
-33%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 201201-e úhlová bruska fieldmann
-31%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9018-b lišta 35cm,0.375 fieldmann
-31%
- Délka pilové lišty 14´/355 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 0,375´
- Počet článků 53
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9027-b řetěz pro fzp 5816 fieldman FIELDMANN
-36%
- • Dělení řetězu 0,325´
- • Počet článků 66
- • Šířka vodící drážky 1,5 mm
- • Délka lišty 16´/ 405 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9026-b lišta fzp 5816-b fieldmann
-48%
- • Délka pilové lišty 16´/405 mm
- • Šířka vodící drážky 1,5 mm
- • Dělení řetězu 0,325´
- • Vhodné pro pily FZP 5816 B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 2105-e ele. pila 1800w fieldmann
-51%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 5816-b benzínová pila 58cc fieldmann
-44%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 58 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 6.0 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9024-a lišta oregon 20cm fieldmann
-26%
- náhradní lišta pro aku prořezávač FZP 70505-0
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10101-a aku šroubovák fieldmann
-48%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduo 70505-0 20v šavlová pila fieldmann
-38%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 70505-0 20v tel.prořezávač fieldmann
-21%
- součástí FAST POWER 20V řady
- Typ akumulátoru Li-ion 1x20V
- Délka stroje: 175 - 245 cm
- Délka lišty 20 cm (8´´)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70105-0 20v vrtačka fieldmann
-34%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdis 20140-e svářečka fieldmann
-19%
- Napětí: 230 V AC / 50 Hz
- Skutečný výstupní proud: 20-140 A
- Průměr elektrody: 1,6 - 3,2 mm
- Vstupní proud: 28 A
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdh 200801-e elektrický hoblík fieldmann
-31%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. hloubka falcování: | 6 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 1018-23r mini sada nářadí fieldmann
-50%
- FDS 1018-23R Sada 23 ks Bitů obsahuje:
- 15 ks 25 mm bitů:
- H3, H4, H5, H6, SL3, SL4, SL5, SL6, PZ1, PZ1, PZ2, PH2, PH3, T10, T15
- 6 ks: 1/4 nástavec 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpo 9001 sada pil. listů 9ks fieldmann
-35%
- Sada 9 ks pilových listů
- Univerzální úchyt (1/2") - vhodný pro téměř každý typ pily ocasky
- Kvalitní materiály (Bimetal/ HCS)
- Pro řezání dřeva, plastu a kovu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 200901-e úhlová bruska fieldmann
-32%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200711-e příklep. vrtačka fieldmann
-32%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdbk 201301-e bourací kladivo fieldmann
-35%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 15 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 1017-37r t-šroubovák+bity fieldmann
-25%
- Sada nářadí
- Fieldmann FDS 1017-37RSada šroubováků 37 ks
- - H3, H4, H5, H6
- - T10, T15, T20, T25
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10103-a aku šroubovák fieldmann
-38%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 800 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200751-e příklep.vrtačka fieldmann
-45%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CRAMER OPTIMUS PC350
- AKCE CRAMER 82V, OPTIMUS DRUHÁ BATERIE ZDARMA PRO KONCOVÉ ZÁKAZNÍKYKdyž zakoupíte současně stroj a baterii řady 82V / Optimus, obdržíte druhou baterii stejné nebo menší kapacity ZDARMA!!!. Nelze kombinovat 82V s CORE bateriemi.Obě baterie, nabíječku a stroj lze zaregistrovat a získat 5-letou záruku pro domácí využití.Pro komerční využití lze zaregistrovat baterie a nabíječku pro získání 5-leté záruky a stroj pro získání 2-leté záruky.Prodloužení obecné záruky výrobce se zaregistrují se online na https://cramertools-service.com do 2 měsíců od data nákupu.Akce je časově omezená od 1. 3. 2026 do 30. 9. 2026. Více se dozvíte u svého prodejce.
- Cramer je profesionální značka společnosti Globe Technologies, jednoho z předních světových výrobců bateriového nářadí a zahradního vybavení. S více než 6 000 zaměstnanci po celém světě a s více než 600 inženýry společnost neustále vyvíjí nové produkty v Severní Americe a Evropě. Celkem 96% produktových komponentů je vyráběno ve vlastních prostorech společnosti. Produktová řada Cramer nabízí působivě výkonné bateriové systémy, ergonomický design a udržitelnost ve prospěch životního prostředí a vytvoření zelenějšího světa. Produkty Cramer 82V pro zahradnictví a údržbu krajiny využívají efektivní a inovativní 82V bateriový systém, poskytující vysoký výkon pro profesionální použití. Cramer je globálním hráčem na trhu. Ale mozek je ve Švédsku. Všechny produkty Cramer jsou navrženy a vyvinuty v našem výzkumném a vývojovém zařízení v Jönköpingu. Předností je švédská odbornost. 82V BATERIOVÝ PROGRAM - Správný výkon pro profesionályCramer výrobky z řady 82V poskytují větší výkon s menším proudem než komerčně dostupné systémy s nižším napětím. Nižší proud znamená, že bateriové články nemusí pracovat na maximální úrovni. To generuje méně tepla, zvyšuje účinnost a životnost baterie. A snížení rizika náhlých přerušení v důsledku přehřátí článků a motorů. Bateriový systém Cramer 82V dodává potřebný výkon a je připraven na budoucnost pro ještě vyšší výkon. S výrobky Cramer 82V můžete vždy získat vysoký výkon na rozdíl od nízkonapěťových systémů. Cramer Optimus 82PC350 rozbrušovací pilaCramer 82PC350 se může pochlubit velmi silným motorem o výkonu 4,3 kW a krouticím momentem 12,8 Nm, což odpovídá benzínovému stroji o objemu až 70 ccm. Výsledkem je perfektní poměr výkonu a hmotnosti pro profesionální použití. Kotouč o průměru 350mm dokáže řezat do hloubky 125mm s vysokou rychlostí kotouče až 93 m/s s vlastností rychlého a čistého řezu. Model 82PC350 lze použít od jednoduchých úprav až po náročné řezy desek nebo ocelových plátů v náročných stavebních podmínkách. Hlavní výhody modelu 82PC350- 4,3 kW vysoký výkon s krouticím m. 12,8 Nm stvořen pro těžkou práci- Vysoká rychlost kotouče 93 m/s pro rychlý a čistý řez- Odolná a robustní převodovka umožňuje velmi vysoké zatížení- Tento přístroj vyžaduje použití baterií Cramer CORE, aby bylo možné dosáhnout maximálního výkonu, otáček a předešlo se přehřívání- Silný BLDC motor poskytuje výkon podobný benzinovému motoru o objemu 70 ccm, ale nevyžaduje žádnou údržbu- Rozbrušovací pila má standardní přípojku na hadici s vodou pro chlazení při řezání- Silné LED žárovky se svítivostí 400 lumenů na krytu kotouče fungují jako pomůcka ve tmě a pomáhají udržovat rovný řez- Bezpečné zapnutí/vypnutí pily včetně světel pomocí multifunkčního ovládacího panelu- Vybaveno filtrem pro sběr kovových nečistot
- - Dodáváno s diamantovým kotoučem pro mokré řezání Technická specifikace:Motor: BezkomutátorovýVýkon: 4.3 kWKrouticí moment: 12.8 NmRychlost kotouče: 93 m/sSpoušť: VariabilníPrůměr čepele: 350mmHloubka řezu: 125mmPrůtok vody: NastavitelnýKryt kotouče: Nastavitelné až do 5 polohHmotnost (bez řezacího kotouče): 6.13kgVibrace: <2,6m/s2 (hlavní rukojeť), <2,5m/s2 (přídavná rukojeť)Stupeň krytí: IPX4Ekvivalent motoru: 70 ccm Dodáváno bez baterie a nabíječky. ZÁRUKA OPTIMUS / CRAMER 82V / CRAMER 48VPro domácí využití: na stroj, nabíječku a baterii je standardní záruka 3 roky. - v případě registrace* lze rozšířit záruku na 5 let na stroj, nabíječku a baterii pro domácí využití.Pro komerční využití: na stroj je standardní záruka 1 rok, na nabíječku a baterii 2 roky.- v případě registrace* lze rozšířit záruku na 2 roky na stroj pro komerční využití.- v případě registrace* lze rozšířit záruku na 5 let na nabíječku pro komerční využití.- v případě registrace* lze rozšířit záruku na 5 let na baterii pro komerční využití.*Do 2 měsíců od zakoupení si zákazník zaregistruje stroj, nabíječku nebo baterii online na www.cramertools-service.com a potvrdí tím rozšířenou záruku a získá certifikát, v opačném případě platí pouze standardní záruka.**V případě záruky na stroje OPTIMUS-Zero Turn je doba záruky limitovaná nejen záruční dobou, ale i počtem motohodin. Pro domácí použití je max. limit 700 motohodin, pro komerční využití je max. limit 2000 motohodin. Platí co nastane dříve. CRAMER 82V je profesionální nářadí, které si ihned zamilujete. Potřebujete výrobky, které jsou odolné, které zvládnou práci rychleji a přesto vám zajistí větší pohodlí při práci. To nejlepší nabízí pouze Cramer 82V. 82V BATERIOVÝ PROGRAM - Veškerá síla bez benzínuProfesionální uživatelé tradičně považovali benzínovou zahradní techniku za jedinou možnost pro zahradničení a údržbu velkých parků a rekreačních oblastí. Je to proto, že zahradní technika poháněná bateriemi nesplňovala vysoké požadavky, které potřebují. Až doteď. Výkonný 82V bateriový systém společnosti Cramer poskytuje veškerý výkon, který požadujete od komerčního zařízení, bez negativních účinků, které má benzínové nářadí. Určeno pro profesionályPotřebujete pravidelně udržovat velké zahrady a parky? Pokud jste ambiciózní zahradník nebo profesionální uživatel, který chce výkonné, vysoce odolné zařízení, které splňuje všechny požadavky udržitelným způsobem, šetrným k životnímu prostředí, pak je bateriový systém Cramer 82V určen právě vám.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás