Nářadí Narex
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Hoblíky
Míchadla
Utahováky rázové
Vysavače
Výhodné sety nářadí
Řezačky
Rádia
CK 16-8 Klička ke sklíčidlu NAREX
-25%
- ø středicího čepu: 8 mm
Skladem - ihned k odběru
VYS 25-21 Vysavač NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1 200 W
- Max. příkon připojeného zařízení: 2 400 W
- Celkový příkon max.: 3 600 W
Skladem - ihned k odběru
EBU 230-26 Úhlová bruska NAREX
-28%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
EPL 12-7 BE Přímočará pila NAREX
-26%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
SG-EPL 120 Vložka proti třepení materiálu NAREX
-4%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
54-Bit Box M 54dílná sada bitů s magnetickým organizérem NAREX
-36%
- Množství v balení: 54 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
Special Alu NAREX 160×2.2×20 52TFZ
-35%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 52 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Diamantový řezný kotouč - universal sintrovaný NAREX Dia 125 Universal
-43%
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
Skladem - ihned k odběru
21-TOOL BOX 21dílná sada CrV ručních šroubováků, mikro-šroubováků a šroubovacích bitů NAREX
-34%
- Samostatně neprodejné! Bližší informace hledejte v naší akční nabídce TOOL MIX.Obsahuje nejpoužívanější typyChromvanadové, satinovaný povrchMagnetické hrotyErgonomické protiskluzové rukojetiPraktický stojánek s možností zavěšeníVýklopný držák na šroubovací bity
Skladem - ihned k odběru
D 32 SR-VYS Přechodka NAREX
-4%
- pro připojení elektronářadípro VYS 18; 20-01; 21-01; 25-21;30-21; 30-71 AC
Skladem - ihned k odběru
AH-57/230 Přídavné držadlo NAREX
-29%
- ø upínacího krku: 57 mm
- Celková délka (L2): 230 mm
Skladem - ihned k odběru
SC 45DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 300 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 45
Skladem - ihned k odběru
CPM 3E Akumulátorová vibrační oscilační pila NAREX
-23%
- Napájecí napětí: 20,0 V
- Počet kmitů: 5 000–19 000 /min
- Úhel kmitavého pohybu: 3°
- Hmotnost bez akumulátoru: 1,1 kg
Skladem - ihned k odběru
Robustní a silná příklepová vrtačka s širokým rozsahem použití NAREX EVP 13 G-2H3
-11%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC 13-1/2
-13%
- Upínání / stopka: 1/2“-20 UNFRozsah sklíčidla: 1,5–13 mm
Skladem - ihned k odběru
Kuželový kartáč copanový NAREX D 115
-10%
- ø drátu: 0,5 mm
- ø kotouče: 115 mm
- Upínání / stopka: M14
Skladem - ihned k odběru
Kleština s upínací maticí NAREX UK 3
-18%
- ø upínacího otvoru: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
AH-M8 Přídavné držadlo NAREX
- Upínání / stopka: M8
Skladem - ihned k odběru
EV 13 G-2 Vrtačka NAREX
-12%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
EBU 23 G Ochranný kryt pro broušení NAREX
-30%
- ø kotouče: 230 mm
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC-D 10-3/8 I
-31%
- Upínání / stopka: 3/8"-24 UNFRozsah sklíčidla: 1–10 mm
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do kovu HSS-R NAREX 19-SET METAL HSS
-20%
- Množství v balení: 19 ks
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SF Pilové plátky NAREX
-36%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,27 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
65-Bit Box SUPER LOCK 65dílná sada bitů NAREX
-31%
- Množství v balení: 65 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »