Nářadí Narex
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Hoblíky
Míchadla
Utahováky rázové
Vysavače
Výhodné sety nářadí
Řezačky
Rádia
ASR 122-S Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 139 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 200-SB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 300 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPK 65 Akumulátorová kotoučová pila NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HS2 85×400 SW8 Spirálová metla NAREX
- Upínání / stopka: SW8
- Max. hmotnost materiálu: 10 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPO 210 Pila ocaska NAREX
-7%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Délka kmitu: | 28 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSP 13-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 75 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37 HYBRO LADY Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0.85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSV 13-2 Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
12×100/160 SDS-plus PRO 4 Vrták do armovaného betonu 4 PLUS NAREX
-13%
- Upínání / stopka: SDS-plus
- Pracovní délka (L1): 100 mm
- Celková délka (L2): 160 mm
- ø vrtáku (D): 12 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
25-SET METAL HSS Sada vrtáků do kovu HSS-R NAREX
-7%
- Množství v balení: 25 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AH-AV M14 EBU 230 Přídavné antivibrační držadlo NAREX
-15%
- Upínání / stopka: M14
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RBN 1318 UNI Pilový plátek NAREX
-7%
- Materiál: Tri-Metal (8 % Cobalt)
- Šířka: 19 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 0,90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PH3-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-7%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CC EBU 125-10 Ochranný kryt pro dělení NAREX
-10%
- ø kotouče: 125 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
H4-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-15%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
T40-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-15%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PZ3-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CC-EBU 15-14 Ochranný kryt pro dělení NAREX
-10%
- ø kotouče: 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
F5-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-15%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CHB 900 Univerzální přepravní taška NAREX
-7%
- Pro snadné přenášení a bezpečné ukládání řetězových pil. Nepropustná polyesterová tkanina 600D zabraňuje prosakování zbytků mazacího oleje a zároveň je velmi pevná a odolná proti prodření. Praktický střih poskytuje dostatek prostoru a ochrany nejen řetězové pile, ale také dalším potřebným doplňkům, tj. nádoba s olejem,pilník, ochranné pracovní pomůcky apod.Taška má nastavitelný popruh a vnější krytou kapsu se zapínáním na suchý zip. Univerzální střih o rozměrech 260 × 250 × 900 mm umožňuje uložení většiny řetězových pil.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 2,0/1,4 × 20 Z36T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DIA 150 TP Diamantový dělicí kotouč pro stavební materiály TURBO PROFESSIONAL NAREX
-7%
- ø kotouče: 150 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 2,2 mm
- Tloušťka nosiče: 1,4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DIA 125 TC Diamantový dělicí kotouč na keramiku TURBO CERAMIC NAREX
-7%
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1,4 mm
- Tloušťka nosiče: 0,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HS3 120×600R M14 Spirálová metla s třemi rameny pravotočivá NAREX
-13%
- Upínání / stopka: M14
- ø vnější: 120 mm
- Max. hmotnost materiálu: 15–25 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- …
- Další ›
- Poslední »