Nářadí Kreator
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Frézy
Hoblíky
Míchadla
Kompresory
Utahováky rázové
Svářečky
Sponkovačky a hřebíkovačky
Výhodné sety nářadí
Tavící pistole
Multifunkční nářadí
Řezačky
Nýtovací pistole
Pájky
Šroubovák P SL 3x75 Kreator KRT401102
-3%
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Lamelový brusný kotouč 125mm G120 Kreator KRT255507
-6%
- Materiál korund : univerzální použití, pro hliník, měkké neželezné kovy a jejich slitiny, běžné druhy konstrukčních ocelí, plasty, dřevo, litiny.
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G80 Kreator KRT242005
-11%
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 457 G80 Kreator KRT241005
-13%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 3 x 90 - G240 Kreator KRT210009
-7%
- Systém uchycení: Suchý zip
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč celoobvodový 89mm PREMIUM Kreator KRT081100
-21%
- Rozměr: 89 x 10 x 1,8 mm
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč Nerez/Ocel 125 x 1,2mm 4 plus 2 (6ks) Kreator KRT070420
-12%
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 150-18 Kreator KRT032002
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 150 mm a 18 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-5%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kapesní nůž 15 funkcí Kreator KRT000902
- Délka otevřeného: 15,3 cm
- Délka zavřeného: 9 cm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák krátký SL6,5X25 Kreator KRT405102
-3%
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 25 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák TORX T9X75 Kreator KRT404104
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 75 mm
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 125 mm G240 Kreator KRT230509
-2%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 13 mm Kreator KRT011202
-22%
Skladem - ihned k odběru
Gumová palice černá 900g - Laminátová násada Kreator KRT904103
- Hmotnost: 900 g
Skladem - ihned k odběru
Tesařské kladivo 250g - Ocelová násada Kreator KRT903101
-6%
- Hmotnost: 250 g
Skladem - ihned k odběru
Palice 1000g - Laminátová násada Kreator KRT902101
- Hmotnost: 1000 g
Skladem - ihned k odběru
Zámečnické kladivo 500g Laminátová rukojeť Kreator KRT901105
-4%
- Hmotnost: 500 g
Skladem - ihned k odběru
Zámečnické kladivo 100g Laminátová rukojeť Kreator KRT901101
- Hmotnost: 100 g
Skladem - ihned k odběru
P Kleště sikovky zapouzdřené 10" Kreator KRT607101
- Délka: 250 mm
Skladem - ihned k odběru
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- …
- Další ›
- Poslední »