Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Scheppach AG 1200 elektrická úhlová bruska 150 mm
-13%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach BC-AG125-X 20 V IXES aku úhlová bruska (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Typ motoru: aku 20 V bezuhlíkový
- Průměr kotouče: 125 mm
- Vřeteno: M14
- Otáčky: 3000 - 10000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach BG 150 dvoukotoučová bruska s indukčním motorem
-12%
| Příkon: | 370 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach BG 200 AL dvoukotoučová bruska s bílým kamenem
-2%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás