Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Scheppach BG 200 dvoukotoučová bruska s indukčním motorem
-2%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach BG 200 W bruska na suché i mokré broušení
-9%
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ano |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CFS135-20Li aku 20 V vibrační bruska (bez baterie a nabíječky)
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Rozměr brusné desky: | 135 x 95 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DS 920 bruska na sádrokartony a další materiály
-2%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Příkon: 710 W
- Kulatá brusná podložka (průměr): 225 mm
- Rychlost kruhového nástavce: 700-1700 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás