Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Bruska úhlová, 125mm, 1150w EXTOL INDUSTRIAL 8792006
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1150 W |
| Max. otáčky: | 10500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
GC-EBU 125-6 Ochranný kryt pro broušení NAREX
-4%
- ø kotouče: 125 mm
Není skladem
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 20 S (400 V) 3101575 Optimum
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Není skladem
Makita GA9040R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2600W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem