Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Makita GB602W Dvoukotoučová bruska s držákem,150mm,250W
-12%
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Makita M9502R Úhlová bruska MT 115mm,570W
-22%
| Příkon: | 570 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Proma Brusný samolepící disk ø400 pro BKC-400, 400/2 zr.120
- Brusný samolepící disk pro BKC-400, 400/2, zrnitost 120.
- Vhodný pro broušení kovu i dřeva za sucha. Vlastnosti
- samolepící brusný disk kruhový výsek z brusného papíru vhodný na dřevo, běžné oceli, tmely a plasty pro broušení za sucha provedení bez děr podklad - papír posyp – korund (otevřená struktura)pojivo – syntetická pryskyřice,určený pro čelní kotoučové brusky
Není skladem
Proxxon Průmyslová vrtací bruska IBS/E
-4%
- 5.000 – 20.000 ot./min.
- Příkon max. 100 W.
- Napětí 220 – 240 V.
- Stabilní převodová skříň z hliníkového tlakového odlitku.
Není skladem