Kotoučové pily Worksite
PodkategorieWorksite CSW173 - Okružní pila 1400W 185mm
-5%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 40 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CCS334 - Aku okružní pila 20V 165mm 1x2,0Ah - Kombi MAX plus
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite COS109 - Rozbrušovací pila 2500W 355mm
-7%
- Rozbrušovací pila WORKSITE COS109 2500W, 355mmRozbrušovačka COS109 je cenově dostupná pila, jejíž funkce a možnosti ocení všichni mistři i domácí kutilové. Pila s příkonem 2500W na kovy je vhodná pro řezání a zarovnávání materiálů z oceli, neželezných kovů, železa a litinových profilů. Pila vyniká precizním zpracováním, dlouhou životností a maximální spolehlivostí.Pila také umožňuje nastavitelný úhel řezání. Maximální otáčky bez zátěže dosahují 3600 otáček za minutu. Rozměry kotouče tvoří 355 x 3,2 x 25,4mm. Samozřejmostí je praktický ON / OFF přepínač se kterým pilu jednoduše zapnete nebo vypnete. Svěrák pily lze otáčet od 0° do 45°, díky čemuž umožňuje tvorbu zkosených řezů. Přední upínací plocha pily se automaticky otočí do správné polohy a vyrovná se s obrobkem, aby se zajistilo, že obrobek je bezpečně upevněn. Vysoká bezpečnost při práci je zaručena i díky oboustrannému krytu a přednímu chrániči.Hlavní výhodyAretace vřeteneRychloupínací svěrákNastavitelný dorazSilný 2500W motorŘezný rozsah
- Max. řezná kapacita 90° (obdélník) - 115 x 125 mm
- Max. řezná kapacita 90° (čtverec) - 135 x 135 mm
- Max. řezná kapacita 90° (kulatina) -125 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-4%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 40T Kreator KRT020403
-9%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Vzduchový filtr AF-EPR NAREX
-5%
- Vzduchový filtr – AF-EPR
Skladem - ihned k odběru
Pilový řetěz SC52Dl 3/8
-5%
- Technická data:Pracovní délka (L1): 350 mmRozteč: 3/8"Tloušťka vodícího článku: 1,3 mmPočet článků: 52Popis:Pilový řetěz k vodicí liště 35 cm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 48T Kreator KRT020411
-24%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 18T Kreator KRT020406
-20%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SBN 9522 FC Pilové plátky NAREX
-40%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,2–3,2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 2304 MR Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,7 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 1304 MR Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO Pilový řetěz 3/8" 1,3 mm ( lišta 12" ) 44 článků pro RPCS 2630
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-25%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SG-EPL 120 Vložka proti třepení materiálu NAREX
-4%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
Special Alu NAREX 160×2.2×20 52TFZ
-35%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 52 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
SC 45DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 300 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 45
Skladem - ihned k odběru
Rukavice DUAL POWER Powerplus POWDPGLOVE01
- Rukavice Powerplus Dual Power Vám pomůžou ochránit Vaše ruce napřídklad při čištění strojů a lehkých prací.
- Prodyšná vrstva udržuje ruce suché a odvětrané.
- Pěnová latexová vrstva na nylonové bezešvé podšívce poskytuje ruce maximální komfort.
- Jsou unisex o velikosti XL a dají se prát.
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 48T Kreator KRT020423
-20%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru