Kotoučové pily Makita
PodkategorieMakita 988000040 sluchátka STOP
-15%
Není skladem
Makita B-09575 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 180x2.4x30mm 60Z = new B-33255
-18%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-13%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-56742 kotouč pilový corian SPECIALIZED 165x2x20mm 48Z pro ponorné pily = new B-56801
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Makita B-67234 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 60Z = new B-67284
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 9
- 10
- 11