Zakoupilo již více než
1500 spokojených zákazníků
Fvc 4002-ek kalové čerpadlo fieldmann


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Skladem - do 3-5 dnů u Vás | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||
| Kód produktu | 50001293 | EAN | 8590669143207 | ||||
| Výrobce | FIELDMANN | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
1 690 Kč
Ušetříte 342 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 1 114 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 1 348 Kč | ||||||
Popis:
- Kalové čerpadlo
- Nerezové tělo
- Max. průtok 17 000 l/h
- Max. hloubka ponoru 8 m
- Max. výtlak 9 m
- Max. velikost pevných příměsí 25 mm
- Délka přívodního kabelu 10 m, plovákový spínač
- Šířka 23 cm
- Výška 34 cm
| Výkon | 900 W |
|---|---|
| Průtok | 14500 l/hod |
| Dopravní výška | 9 m |
| Max. hloubka ponoru | 7 m |
| Max. velikost pevných částic | 25 mm |
| Použití | Na čistou a znečištěnou vodu |
| Délka přívodního kabelu | 10 m |
| Plovákový spínač | Ano |
| Řezné nože | Ne |
Podobné produkty
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 1200 Güde 94240
-34%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 6000 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 12 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné tlakové, 1000w, 5500l/h EXTOL PREMIUM 8895008
-7%
| Výkon: | 1000 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Fvc 4001-ek kalové čerpadlo fieldmann
-31%
| Průtok: | 12000 l/hod |
|---|---|
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 600w, 2000l/h, 10m EXTOL CRAFT 414175
-26%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru