Elektrické vrtačky bez příklepu KITO
PodkategorieKlíč nástrčný magnetický, stopka 1/4", 12x48mm, s2 KITO 4810612
- Materiál: S2
- Technické parametry: 12x48mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hroty, sada 20ks, ph 3x25mm, s2/tin KITO 4820113
- Materiál: S2/TiN
- Technické parametry: PH 3x25mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Vrtací šroubovák elektrický, 300w, 35nm EXTOL PREMIUM 8890505
-9%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1450 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. rozsah sklíčidla: | 10 mm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka se širokým rozsahem použití NAREX EV 13 E-2H3
-14%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, 450w EXTOL PREMIUM 8890001
-15%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
EV 13 G-2 Vrtačka NAREX
-12%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka se zvlášť vysokými otáčkami NAREX EV 13 F-H3
-10%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 4000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. rozsah sklíčidla: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 6413 Vrtačka 1,5-10mm,rychlosklíčidlo,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3400 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4010 Vrtačka 2 rychlosti,1,5-13mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šroubovák elektrický, 500w, 1/4", 6nm EXTOL PREMIUM 8890501
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1600 min-1 |
| Typ sklíčidla: | 1/4" šestihran |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EV 13 G-2A Vrtačka NAREX
-16%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 6412 Vrtačka 1,5-10mm,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3400 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP2010 Vysokorychlostní vrtačka 0,5-6,5mm,370W
-12%
| Příkon: | 370 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 4200 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4011 Vrtačka 2 rychlosti,rychlosklíčidlo,1,5-13mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4003 Vrtací šroubovák 1,5-13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 700 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. rozsah sklíčidla: | 13 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite EID448-KIT - El. vrtačka v kufru + set ruční nářadí
-5%
| Balení: | Plastový kufr |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DS4012 Vrtačka 13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 600 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
QS-HAMMER Upínací hlava Quick-System NAREX
-30%
- Upínání / stopka: QUICKSYSTEM
- Adaptér na: SDS-plus
Skladem - ihned k odběru
Nástavec na vrtačku k stříhání plechu, oboustranný EXTOL PREMIUM 8813651
-23%
- Technické parametry: oboustranný
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: dodáváno v plechové krabičce, balení obsahuje kromě samotného těla nástavce také 3ks stříhacích hlav, 2ks stříhacích jehel, rukojeť a montážní klíč
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 6 x 72 mm Kreator KRT011104
-22%
Skladem - ihned k odběru
Makita 198993-4 mazací tuk na nástroje = old 194659-4,194683-7
-12%
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 8 x 80 mm Kreator KRT011105
-7%
Skladem - ihned k odběru
SKLÍČIDLO SDS-PLUS 13 MM Güde 58175
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 80
- Výška sestaveného zařízení v mm: 50
- Délka sestaveného zařízení v mm: 150
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00050 vrták SDS-Plus D 6x50/110mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
CC 13-1/2 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-16%
- Rozsah sklíčidla: 1,5–13 mm
- Upínání / stopka: 1/2“-20 UNF
Skladem - ihned k odběru
80-Bit Box 80dílná sada šroubovacích bitů Industrial-CrV NAREX
-31%
- Množství v balení: 80 ks
- Upínání / stopka: C6.3; E6.3
Skladem - ihned k odběru