Elektrické okružní pily Makita
Podkategorie
Průměr kotouče 89
Průměr kotouče 140
Průměr kotouče 160
Průměr kotouče 165
Průměr kotouče 185
Průměr kotouče 190
Průměr kotouče 210
Průměr kotouče 235
Průměr kotouče 270
Průměr kotouče 355
Makita B-09575 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 180x2.4x30mm 60Z = new B-33255
-18%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-13%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-56742 kotouč pilový corian SPECIALIZED 165x2x20mm 48Z pro ponorné pily = new B-56801
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Makita B-67234 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 60Z = new B-67284
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 7
- 8
- 9