Elektrické okružní pily Kreator
Podkategorie
Průměr kotouče 89
Průměr kotouče 140
Průměr kotouče 160
Průměr kotouče 165
Průměr kotouče 185
Průměr kotouče 190
Průměr kotouče 210
Průměr kotouče 235
Průměr kotouče 270
Průměr kotouče 355
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 60T Kreator KRT020422
-20%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 24T Kreator KRT020410
-20%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč pro ponorné pily 120mm, 24T Kreator KRT020306
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 60T Kreator KRT020417
-6%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 254mm 40T Kreator KRT020427
-10%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 115mm, 18T Kreator KRT020434
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 150mm, 24T Kreator KRT020302
-5%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 60T Kreator KRT020428
-9%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 24T Kreator KRT020420
-8%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 200mm, 60T Kreator KRT020419
-11%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 160mm, 24T Kreator KRT020303
-10%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Chrániče kolen HIGH Kreator KRTS20002
-12%
- Materiál: Pěnový polyetylén, polyester
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks BD Pilových plátků na keramiku 75/GRITT 30 Kreator KRT045050
-14%
- Tato sada obsahuje 2 přímočaré pilové plátky z HSS určené pro řezání keramiky.
- S jejich pomocí přesně uříznete sklo, obkládačky a další keramické materiály.
- Mají délku 75 mm a U upínání.
- Jsou kompatibilní s většinou přímočarých pil.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na dřevo 230-5 Kreator KRT031003
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Snadno si poradí s tvrdým dřevem.Mají délku 230 mm a 5 zubů na palec (TPI).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ochranné brýle s řemínkem Kreator KRTS30010
-7%
- PC skla:Nastavitelné stranice: ano
- Řemínek pro snadné nošení:EN166:
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek HSS na obklady Kreator KRT041050
-11%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na keramiku a dlažbu, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Mají délku 75 mm a zrnitost 30.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na dřevo 225-3 Kreator KRT031001
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Snadno si poradí s měkkým dřevem.Mají délku 225 mm a 3 zuby na palec (TPI).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 210mm, 60T Kreator KRT020504
-5%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 115mm, 40T Kreator KRT020435
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 89mm, 24T Kreator KRT020401
-6%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Obličejový štít Kreator KRTS50001
-6%
- Nastavitelné uchycení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 225-18 Kreator KRT032003
-3%
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 225 mm a 18 zubů na palec (TPI).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 254mm, 60T Kreator KRT020505
-6%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 48T Kreator KRT020425
-8%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás