Elektrické okružní pily Güde
Podkategorie
Průměr kotouče 89
Průměr kotouče 140
Průměr kotouče 160
Průměr kotouče 165
Průměr kotouče 185
Průměr kotouče 190
Průměr kotouče 210
Průměr kotouče 235
Průměr kotouče 270
Průměr kotouče 355
Řezný kotouč na kov 350 x 25,4 Güde 40541
-27%
- Pro pily: okružní
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 350 mm
- Tloušťka kotouče: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
PÁS PILOVÝ 2240X12,7 MM/6Z Güde 55088
-28%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ PÁS 1425X10X0,65 MM,6 Z Güde 83817
-28%
- Rozměry: 1.425 x 10 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1425X6X0,65 MM, 6 Z Güde 83815
-28%
- Rozměry: 1.425 x 6 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 6
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1425X5X0,65 MM,14 Z Güde 83816
-28%
- Rozměry: 1.425 x 4 x 0,65 mm
- Počet zubů: 14 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1435 x 13 x 0,65 x 6Z/" Güde 40548
-27%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1435 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,65 x 6Z/" Güde 55145
-27%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 700x30x4,2 - 42Z Güde 1865
-30%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 700 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 42
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 60 Z Güde 55076
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ 150 x 1,6x10 24z Güde 58237
-27%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 190 x 20 MM 24Z Güde 58172
-27%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SADA PILOVÝCH PLÁTKŮ, 6DÍLNÁ Güde 58157
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 70
- Výška sestaveného zařízení v mm: 2
- Délka sestaveného zařízení v mm: 210
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,65 x 14Z/" ES Güde 55141
-28%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: na kov
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1140 x 13 x 0,65 x 14Z/" Güde 40552
-27%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1140 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1140 x 13 x 0,9 x 6Z/" Güde 40550
-27%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1140 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x40Z Güde 55264
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VODICÍ LIŠTA 1400X180X14 MM Güde 58234
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 180
- Výška sestaveného zařízení v mm: 14
- Délka sestaveného zařízení v mm: 1400
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RUČNÍ OKRUŽNÍ PILA KS 55-1300 Güde 58123
-25%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 38 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 165 x 20 MM, 24Z Güde 58333
-27%
- Průměr pilového kotouče: 165 mm
- Středový otvor : 20 mm
- Délka: 165 mm
- Výška: 2,6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 450 mm Güde 94888
-27%
- Délka lišty: 45 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 500
- Šířka: 3,8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1140 x 13 x 0,65 x 10Z/" Güde 40551
-24%
- Počet zubů na 1̋: 10
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1140 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás