Benzínové sekačky Riwall
PodkategorieRiwall PRO RPM 4235 multifunkční travní sekačka 3 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-14%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 700 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Riwall PRO RPM 4735 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
Riwall PRO RPM 5155 PRO multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-6%
| Výkon motoru: | 4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
Riwall PRO RPM 5135 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
Riwall PRO RPM 5155 V PRO multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a variabilním po...
-13%
| Výkon motoru: | 4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1200 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Riwall PRO Plastová skoba pro upevnění drátu (100 ks) pro RRM 500 APP / RRM 600 / RRM 650 APP / R...
-9%
- Kvalitní plastová skoba se používá k upevnění obvodového drátu. 100 kusů vystačí v průměru na připevnění 100 m obvodového drátu.Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Není skladem