Akumulátorové sekačky Makita
PodkategorieMakita DLM432Z Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 575 m2 |
| Minimální výška sečení: | 20 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM382CM2 Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V/4,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM432CT2 Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM382Z Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM432PT2 Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Není skladem
Makita DLM382PT2 Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Není skladem
Makita 195957-9 olej motorový Makita 2-takt 1:50, 100ml = old980008606, 980008106=alt195957A9
-16%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 980008607 olej motorový polosyntetický Makita 2-takt 1:50, 1000ml = alt Dolmar980008107
-12%
Není skladem
Makita 181434-7 olej kompresorový 30ml
-12%
Není skladem
Makita 980008151 olej motorový Dolmar 2-takt 1:50, barel 200l STOP
-20%
Není skladem
Makita 980008270 olej motorový 2-takt 1:50, barel 60l = old980008150
-20%
Není skladem