Aku vrtací šroubováky (aku vrtačky) Makita
Podkategorie
Aku šroubováky 3,6 V
Aku šroubováky 7,2 V
Aku šroubováky 10,8 V
Aku šroubováky 12 V
Aku šroubováky 14,4 V
Aku šroubováky 16 V
Aku šroubováky 18 V
Aku šroubováky 20 V
Aku šroubováky 40 V
Příslušenství pro vrtačky a šroubováky
Makita E-14554 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 12x200/265mm = oldB-58344
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-20161 vrták průrazový SDS-Max 80x990mm = oldB-57700
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-68432 sada bitů a vrtáků 102 ks v plastovém kufru
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF458RF3J Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 3xaku 18V 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF030DWE Aku šroubovák 1/4" Li-ion 10,8V/1,3Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 24 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP482RTJ Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 51 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP458Z Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP330DWE Aku příklepový šroubovák Li-ion 10,8V/1,3Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF484RFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD111DZ Aku bezuhlíkový rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 135 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP484Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485RTJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-20096 vrták průrazový SDS-Max 45x550mm = oldB-57635
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF489Z Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 550 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.800 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF489RTJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, 5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V/5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 550 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.800 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14772 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 16x400/465mm =old B-58584
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14750 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 16x200/265mm =old B-58562
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14635 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 14x115/160mm =old B-58431
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14582 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 12x550/600mm =old B-58372
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14576 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 12x400/450mm =old B-58366
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP489RTJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V 5,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 73 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP489Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 73 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-70007 vrták stupňovitý HSS-Co+TiALN S-Co+TiALN 6-38mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-69995 vrták stupňovitý HSS-Co+TiALN S-Co+TiALN 6-30mm
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- …
- Další ›
- Poslední »