Aku šroubováky s příklepem -
PodkategorieVykružovací korunkové vrtáky, sada 18 - 63mm 10ks
-5%
- Hladké, čisté a přesné řezání otvorů.Korunky z uhlíkové oceli:Ø 19, 22, 25, 28, 38, 44, 51, 64 mmPoužití na vrtání do materiálů: dřevo, laminát, sádrokarton, plast, guma, atd.Nepoužívejte na vrtání do ocelových plechů a jiných kovů.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Sada bitů TRX+XZN kovový obal 40dílů
-12%
- Sada hrotů (40 ks)Sada obsahuje:Redukce na bity 1/2" - 10 mm
- Redukce na bity 3/8" - 10 mm10 mm bity 30 mm
- Spline: M5, M6, M8, M10, M12
- TRX: T20, T25, T27, T30, T35, T40, T45, T50, T55, T60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada HSS korunkové vrtáky Bi-metal 19 - 64 mm 13ks
-6%
- Použití: Dřevo
- Dřevotříska
- Sádrokarton
- Kovy do síly 8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita DHP453SYE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791110
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP485RFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - ihned k odběru
AKUMULÁTOROVÝ ŠROUBOVÁK S PŘÍKLEPEM BSB 18-201-30K Güde 58504
-26%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP453SFE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V 3,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18PD7-0 aku 18 V bezuhlíková příklepová vrtačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah, bez baterie a nabíječky EX...
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18PD3-120SA17 aku 18V příklepová vrtačka + 1x 2Ah baterie + nabíječka + taška + sada bitů ...
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP482Z Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA S PŘÍKLEPEM BSB 18-0 BL Güde 58445
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-110 C BOSCH 06019G030A
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 110 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-50 BOSCH 06019H5106
-19%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-150 C BOSCH 06019J5105
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 8000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-150 C BOSCH 06019J5101
-20%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 100 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-50 BOSCH 06019H5101
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-90 C BOSCH 06019K6100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-90 C BOSCH 06019K6104
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-150 C BOSCH 06019J5102
-17%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-50 BOSCH 06019H5100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP482RTJ Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 51 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP458Z Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP484Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485RTJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šroubovák vrtací s příklepem Aku SKIL 3020HB
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás