Aku šroubováky s příklepem -
PodkategorieVykružovací korunkové vrtáky, sada 18 - 63mm 10ks
-5%
- Hladké, čisté a přesné řezání otvorů.Korunky z uhlíkové oceli:Ø 19, 22, 25, 28, 38, 44, 51, 64 mmPoužití na vrtání do materiálů: dřevo, laminát, sádrokarton, plast, guma, atd.Nepoužívejte na vrtání do ocelových plechů a jiných kovů.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Sada bitů TRX+XZN kovový obal 40dílů
-12%
- Sada hrotů (40 ks)Sada obsahuje:Redukce na bity 1/2" - 10 mm
- Redukce na bity 3/8" - 10 mm10 mm bity 30 mm
- Spline: M5, M6, M8, M10, M12
- TRX: T20, T25, T27, T30, T35, T40, T45, T50, T55, T60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada HSS korunkové vrtáky Bi-metal 19 - 64 mm 13ks
-6%
- Použití: Dřevo
- Dřevotříska
- Sádrokarton
- Kovy do síly 8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita DHP489RTJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V 5,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 73 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP489Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 73 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový dvourychlostní kombinovaný šroubovák PSB 18 LI-2 Ergonomic BOSCH 06039B0301
-21%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální sada: Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 + 43 ks příslušen BOSCH 06019H5004
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP453RFX8 Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/1x3,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP487Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP487RAJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V 2,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485RAJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/2,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtací šroubovák 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC C
-8%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 90 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtací šroubovák 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 90 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP458RTJ Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 400 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 2.000 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 6.000 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP484RFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V 3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 2.000 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 158 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 70 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 158 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák FLEX PD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485SFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ŠROUBOVÁK PŘÍKLEPOVÝ BSB 18-0 Güde 58503
-28%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Není skladem
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 BOSCH 06019H5006
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-110 C BOSCH 06019G030D
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 110 Nm |
Není skladem
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-90 C BOSCH 06019K6106
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Není skladem
Akumulátorový dvourychlostní kombinovaný šroubovák PSB 18 LI-2 Ergonomic BOSCH 06039B0302
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Není skladem
Akumulátorová příklepová vrtačka UniversalImpact 18V BOSCH 06039D4101
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 34 Nm |
Není skladem