Aku šroubováky s příklepem Bosch
PodkategorieAkumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-110 C BOSCH 06019G030A
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 110 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-50 BOSCH 06019H5106
-19%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-150 C BOSCH 06019J5105
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 8000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-150 C BOSCH 06019J5101
-20%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 100 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-50 BOSCH 06019H5101
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-90 C BOSCH 06019K6100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-90 C BOSCH 06019K6104
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-150 C BOSCH 06019J5102
-17%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-50 BOSCH 06019H5100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový dvourychlostní kombinovaný šroubovák PSB 18 LI-2 Ergonomic BOSCH 06039B0301
-21%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální sada: Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 + 43 ks příslušen BOSCH 06019H5004
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 BOSCH 06019H5006
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-110 C BOSCH 06019G030D
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 110 Nm |
Není skladem
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-90 C BOSCH 06019K6106
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Není skladem
Akumulátorový dvourychlostní kombinovaný šroubovák PSB 18 LI-2 Ergonomic BOSCH 06039B0302
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Není skladem
Akumulátorová příklepová vrtačka UniversalImpact 18V BOSCH 06039D4101
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 34 Nm |
Není skladem
Akumulátorový dvourychlostní kombinovaný šroubovák PSB 18 LI-2 Ergonomic BOSCH 06039B0300
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Není skladem
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 1618596173
-44%
- Průměr (D) mm: 8,00
- Pracovní délka mm: 100
- Celk. délka mm: 165
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 2608597944
-39%
- Průměr (D) mm: 8,00
- Pracovní délka mm: 250
- Celk. délka mm: 315
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 2608597782
-39%
- Průměr (D) mm: 12,00
- Pracovní délka mm: 250
- Celk. délka mm: 315
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 1618596260
-43%
- Průměr (D) mm: 18,00
- Pracovní délka mm: 400
- Celk. délka mm: 450
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Víceúčelový vrták EXPERT HEX-9 MultiConstruction, 6 × 60 × 100 mm BOSCH 2608900574
-29%
- Průměr (D) mm: 6,00
- Pracovní délka (L1) mm: 60
- Celková délka (L2) mm: 100
- Text s tvrzením o výkonnosti: Až 5× přesnější než vrták Bosch CYL-3
Skladem - ihned k odběru
Víceúčelový vrták EXPERT HEX-9 MultiConstruction, 8 × 50 × 100 mm BOSCH 2608900581
-34%
- Průměr (D) mm: 8,00
- Pracovní délka (L1) mm: 50
- Celková délka (L2) mm: 100
- Text s tvrzením o výkonnosti: Až 5× přesnější než vrták Bosch CYL-3
Skladem - ihned k odběru
Plochý frézovací vrták do dřeva EXPERT Self Cut Speed 35×152 mm BOSCH 2608900327
-29%
- Průměr (D) mm: 35,00
- Celková délka (L2) mm: 152
- Průměr stopky (d) palce: 1/4
- Text s tvrzením o výkonnosti: Až 3× rychlejší než plochý vrták do dřeva Bosch 2609255269
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »