Aku pily přímočaré Makita
PodkategorieMakita B-16776-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16835-2 pilový list BiM 150mm 2ks na kov
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16841-2 pilový list BiM 150mm 2ks na kov
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16857-2 pilový list BiM 300mm 2ks na kov
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-20432-2 pilový list dřevo BiM 100mm 2ks dřevo
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-23363 kotouč pilový ocel SPECIALIZED 185x1.8x30mm 56Z = new B-33738
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-31843-2 pilový list BiM 150mm 2ks univerzál
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43169-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-18%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43212-2 pilový list BiM 300mm 2ks na kov
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43256-2 pilový list BiM 225mm 2ks univerzální
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43278-2 pilový list BiM 300mm 2ks univerzální
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-49719 pilový list DSD180,2 ks na dřevo sadrokarton
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-15%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-65377 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 40Z=newD-77322
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 191G16-9 lišta 35cm 1.1mm 3/8" 52čl= old 165246-6, 958400002
-12%
Není skladem
Makita D-65383 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 60Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 194385-5 sada šroubovacích svorek 2ks pro lišty Makita
-12%
- Šroubové svěrky MAKITA k vodicí liště. 2 ks.
Není skladem
Makita B-09606 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 235x2.4x30mm 80Z = oldP-05365, new B-33277
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita DCX201CXL Mikina XL na zip s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Není skladem
Makita D-72322 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 80Z=newD-81876
-20%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-18%
Není skladem
Makita 191T90-5 řetěz pilový 30cm 1.1mm 0.325" .043" 51čl Makita
-12%
Není skladem
Makita P-84492 rukavice pracovní s ochranou proti nárazu, velikost XXL/11
-21%
Není skladem