Aku nářadí Worx
PodkategoriePodobné produkty
Nástavec nýtovací na vrtačku, pro trhací nýty 2,4-4,8mm, crmov FORTUM 4770651
-23%
- Info: tříčelisťové, náhradní čelisti 4770690
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro trhací nýty 2,4-4,8mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
127-Bit Box 127dílná sada šroubovacích bitů Industrial-CrV NAREX
-34%
- Množství v balení: 127 ks
- Upínání / stopka: C6.3; E6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G120 Kreator KRT242007
-18%
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč segmentový 125mm PREMIUM Kreator KRT082102
-21%
- Rozměr: 125 x 22,2 x 2,0 mm
Skladem - ihned k odběru
Worx orange WX427 - Kompaktní kotoučová pila WORXSAW XL, 710W, 120mm
- Kompaktní ponorná pila snadno řeže dřevo, kov, dlaždice, sádrokarton a další materiály. Výhody jsou v přesném řezacím mechanismu. Dále pila nabízí snadno nastavitelný doraz hloubky řezání a laserové pravítko pro maximální přesnost řezu. Její ergonomicky vyvážený design s motorem vzadu zlepšuje uživatelský komfort a snižuje únavu. Vypínač se zámkem zabraňuje náhodnému spuštění. Díky rychlému přístupu k nastavení hloubky a uzamčení, se Vaše práce stane bezpečnější a uživatelsky příjemnější.Výhody:
- hloubka řezu nejvyšší ve své třídě
- laser
- extrémně štíhlá konstrukce
Skladem - ihned k odběru
Proma SVV-100 - Prismatický svěrák se zvýšenou čelistí
- SVV-100 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
Makita 9911 Pásová bruska 457x76mm,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 270 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G120 Kreator KRT220007
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá 90°, pneu, mini FORTUM 4795036
-14%
- Délka: 170mm
- Hmotnost: 0,5kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - ihned k odběru
PÁSOVÁ BRUSKA BS 76-900 E Güde 58146
-25%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 530 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Leštička orbitální, 600w EXTOL PREMIUM 8892510
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 600 W |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 150mm, 450w EXTOL PREMIUM 8894202
-26%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku, pro nýtovací matice m3-m8, crmov FORTUM 4770654
-28%
- Info: náhradní nýtovací trny : 4770655-4770659
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro nýtovací matice M3-M8
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Spirálová metla s třemi rameny pravotočivá NAREX HS3 120×600R M14
-9%
- Upínání / stopka: M14ø vnější: 120 mm
- Max. hmotnost materiálu: 15–25 kg
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9020RF Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL CRAFT 403114
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19180 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 17 ks v hliníkovém kufru
-41%
- Popis pro:Sada SDS Plus Makita D-19180Vrták SDS Plus pr.5/110mmVrták SDS Plus pr.6/110mmVrták SDS Plus pr.6/160mmVrták SDS Plus pr.8/110mmVrták SDS Plus pr.8/160mmVrták SDS Plus pr.8/210mmVrták SDS Plus pr.10/110mmVrták SDS Plus pr.10/160mmVrták SDS Plus pr.10/210mmVrták SDS Plus pr.12/160mmVrták SDS Plus pr.12/260mmVrták SDS Plus pr.14/260mmSekáč SDS Plus špičatý 140mmSekáč SDS Plus špičatý 250mmSekáč SDS Plus plochý 20x140mmSekáč SDS Plus plochý 20x250mmSekáč široký SDS Plus 40x250mmKufřík AL
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton 1220W Powerplus POWX0478
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý výkon: 1 220 W
- Průměr kotouče: 225 mm
- Otáčky: 1.500 - 2.300 min⁻¹
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-14%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G180 Kreator KRT232008
-15%
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G60 Kreator KRT232004
-18%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-6%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-4%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru