Aku nářadí Worx
PodkategoriePodobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5600 PRO
-8%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
CK 13-6 Klička ke sklíčidlu NAREX
-26%
- ø středicího čepu: 6 mm
Skladem - ihned k odběru
EBU 15 Klíč úplný NAREX
-27%
- Klíč úplný – KF-EBU
Skladem - ihned k odběru
Úhlová stopková bruska WST VS PRO 2403260 Aircraft
-14%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 120 l/min
- Průměr upnutí nástroje (kleština): 3 a 6 mm
- Otáčky: 20000ot/min
Skladem - ihned k odběru
Makita D-46361 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v plastové krabičce
-12%
- Kvalitní vrtáky SDS plus MAKITA
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G150 Kreator KRT232007
-20%
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Pneuhustič SD-G 2102350 Aircraft
-25%
- Pracovní tlak: 10 bar
- Rozsah stupnice: 0-10bar
- Hmotnost: 0,39 kg
Skladem - ihned k odběru
PU tlaková hadice Flexair 20 m, Ø 9/14,5 mm s rychlospojkou 2105520 Aircraft
- Max. provozní tlak: 20 bar
- Vnitřní průměr: 9 mm
- Vnější průměr: 14,5 mm
- Délka: 20 m
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 150w EXTOL CRAFT 410120
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Leštička karoserií, 140w EXTOL CRAFT 403300
| Průměr kotouče: | 240 mm |
|---|---|
| Příkon: | 140 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Váha: | 1.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 5 x 68 mm Kreator KRT011103
-23%
Skladem - ihned k odběru
Frézy tvarové do dřeva, s sk plátky, sada 10ks EXTOL PREMIUM 44041
-36%
- Info: max. otáčky: 24 000ot./min.
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: stopka 6mm, v dřevěné kazetě
Skladem - ihned k odběru
Frézy tvarové do dřeva s sk plátky, sada 35ks EXTOL PREMIUM 44040
-27%
- Info: max. otáčky: 24 000ot./min.
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: stopka 8mm, v kovovém kufru
Skladem - ihned k odběru
RK ø 230×1.9×22.2 A 46Q-BFB 41 Řezný kotouč 2v1 pro řezání běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-21%
- ø kotouče: 230 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1,9 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita BO3711 Vibrační bruska s regulací 185x93mm,190W
-12%
- Příkon: 190 W
- Počet zdvihů: 4.000 - 11.000 min-1
- Počet úderů za minutu: 8.000 - 22.000 min-1
- Oscilační obvod (O): 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
STROJNÍ SVĚRÁK 75 MM Güde 38318
-30%
- Šířka čelisti: 75 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GUDE®: 55120, 55190, 55191, 55192,
Skladem - ihned k odběru
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
EBU 125-7 Úhlová bruska NAREX
-28%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 720 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Brusné papíry EXPERT C470 s 8 otvory pro vibrační brusky 93 × 186 mm, P120, 10 ks BOSCH 2608900856
-38%
- Rozměr brusného papíru, šířka mm: 93
- Rozměr brusného papíru, délka mm: 186
- Rozměr brusného papíru mm: 93x186
- Zrnitost: 120
Skladem - ihned k odběru