Aku nářadí Skil
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku hoblíky
Aku horkovzdušné pistole
Aku kompresory
Aku utahováky
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová posuvná pokosová pila
-5%
- Akustický výkon: 100.
- Napětí: 20 V Max.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Cutting Capacity at 0° Miter / 0° Bevel: 220 x 70 mm.
Není skladem
Skil Akumulátorová posuvná pokosová pila
-2%
- Akustický výkon: 100.
- Napětí: 20 V Max.
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
Není skladem
Úhlová Aku bruska 125cm „XP Brushless“ SKIL 3930CB
-2%
- Akustický tlak: 81,5.
- Akustický výkon: 92.5.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (povrchové broušení): 3,9.
Není skladem
Šroubovák vrtací s příklepem Aku SKIL 3020HC
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Není skladem
Okružní pila Aku SKIL 3520CA
-2%
- Akustický tlak: 91 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (řezání dřeva): < 2,5 m/s².
- Nepřesnost (K): 1.5 dB(A).
Není skladem
Úhlová bruska 125mm VRS 1010W SKIL 9151GB
-12%
- Akustický tlak: 85.9 dB(A).
- Akustický výkon: 96.9 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3.0 dB(A).
- Hladina vibrací (povrchové broušení): 7.5 m/s².
Není skladem
Tryska redukční pro horkovzdušné pistole SKIL Z06113
- Pro modely: 8003DA, 8003DC, 8004, 8007
Není skladem
Tryska reflektorová pro horkovzdušné pistole SKIL Z06112
- Pro modely: 8003DA, 8003DC, 8004, 8007
Není skladem
Tryska k ochraně skla pro horkovzdušné pistole SKIL Z06111
-9%
- Pro modely: 8003DA, 8003DC, 8004, 8007
Není skladem
Hoblovací nože HSS (60 mm) 2ks SKIL Z03929
-2%
- Pro modely: 1550
Není skladem
Sada šroubovacích bitů 6ks SKIL S00915
-2%
- Pro všechny vrtačky SKIL
Není skladem
Lešticí kotouč z tvrdé pěny SKIL S00222
- Pro modely: 1144, 9955.
- Průměr: 180 mm.
- Další informace: Tloušťka 30 mm.
Není skladem
Lešticí kotouč z měkké pěny SKIL S00221
- Pro modely: 1144, 9955.
- Průměr: 180 mm.
- Další informace: Tloušťka 30 mm.
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 3
- 4
- 5