Aku nářadí Flex
PodkategorieBruska na opracování stěn a stropů - žirafa FLEX GE 5 R +TB-L+SH 230/CEE
- Příkon 500 WVýkon 270 WOtáčky při chodu naprázdno 1100-1650 ot/minØ brusného kotouče 225 mmUpnutí nástroje suchý zipÚhel pro náklon na hlavě 100 °Délka 1520 mmDélka kabelu. 5,0 mHmotnost 3,9 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2"18.0-EC C
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Chytrá aku-leštička 10,8 V, rotační a excentrická FLEX PXE 80 10.8-EC/2.5 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Průměr kotouče: | 75 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kartáčovací bruska TRINOXFLEX FLEX BBE 14-3 110 Set 230/CEE
-2%
- Příkon 1400 WVýkon 880 WMax. Ø nástroje 120 mmŠířka nástroje 100 mmUpnutí nástroje 19 mmOtáčky při chodu naprázdno 1000-3500 ot/minDélka kabelu. 4,0 mRozměry (d x š x v) 335 x 190 x 210 mmHmotnost 2,9 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
900 W úhlová bruska, univerzálně použitelná, 125 mm FLEX LE 9-11 125 L-Boxx 230/CEE
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1400 W INOXFLEX, specialista pro ušlechtilou ocel a legované oceli, 125 mm FLEX LE 14-7 125 INOX ...
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 7500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2100 W úhlová bruska, 230 mm, obouručná FLEX L 21-6 230 230/CEE
-2%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2100 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SUPRAFLEX, speciální bruska na lakované povrchy, dřevo, kámen a kov FLEX SE 14-2 150 Set 230/CEE
-5%
- Max. Ø unášecího kotouče 150 mmOtáčky při chodunaprázdno 600-2100 ot/minPříkon 1400 WVýkon 880 WUpnutí nástroje M 14Rozměry (d x š x v) 365x200x120 mmDélka kabelu 4,0 mHmotnost 2,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Leštička na malé plochy FLEX PE 8-4 80 230/CEE
-8%
- Max. Ø leštícího nástroje 80 mmMax. Ø unášecího kotouče 75 mmOtáčky při chodunaprázdno 1300-3900 ot/minPříkon 800 WVýkon 350 WUpnutí nástroje M 14Délka kabelu 4,0 mHmotnost 1,8 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sanační bruska s variabilními otáčkami pro bezprašné broušení až do rohů, 125 mm FLEX LDE 16-8 12...
-2%
- Ø kotouče125 mmPočet otáček při chodu naprázdno4500-7800 ot/minPříkon1600 WVýkon950 WUpnutí nástrojeM 14Délka kabelu4,0 mHmotnost3,1 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinované aku-vrtací kladivo 18,0 V FLEX CHE 18.0-EC C
-7%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Kombinované |
| Síla úderu: | 1.7 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JS 18.0-EC C
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1600 W leštička za mokra s PRCD - ochranným spínačem, 130 mm FLEX LW 1202 SN 230/CEE-PRCD
-2%
| Průměr kotouče: | 132 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1600 W |
| Max. otáčky: | 1750 min-1 |
| Váha: | 4.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-excentrická leštička 18,0 V FLEX XFE 15 150 18.0-EC/5.0 P-Set
-8%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5 mAh |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová bruska na trubky a pásový pilník TRINOXFLEX v sadě FLEX BRE 8-4 INOX Set 230/CEE
-2%
- Příkon 800 WVýkon 325 WRychlost pásu 3-8 m/sRozměry pásu 533 x 4 / 9 / 30 mmMax. Ø trubky 50 mmOtáčky při chodu naprázdno 1400-4000 ot/minDélka kabelu. 4,0 mHmotnost 2,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sanační bruska na plochy, 180 mm FLEX LD 24-6 180, Kit Turbo-Jet
-2%
- Ø kotouče 180 mmOtáčky při chodu naprázdno 6500 ot/minPříkon 2400 WVýkon 1450 WUpnutí nástroje M 14Délka kabelu. 4,0 mHmotnost 6,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímá bruska se 710 W, s nízkými otáčkami FLEX H 1105 VE 230/CEE
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 6500 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na opracování stěn a stropů - žirafa FLEX GE 5 230/CEE
-2%
- Příkon 500 WVýkon 270 WOtáčky při chodu naprázdno 1100-1650 ot/minØ brusného kotouče 225 mmUpnutí nástroje suchý zipÚhel pro náklon na hlavě 100 °Délka 1520 mmDélka kabelu 5,0 mHmotnost 3,9 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na opracování stěn a stropů - žirafa FLEX GE 5 +TB-L+SH 230/CEE
- Příkon: 500 WVýkon: 270 WOtáčky kulaté hlavy: 1100-1650 ot/minÚhel pro náklon na hlavě: 100 °Průměr brusného talíře: 225 mmDélka brusky: 1520 mmUpnutí nástroje: Suchý zipBalení: Textilní taškaHmotnost: 3,90 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SUPRAFLEX, speciální bruska na lakované povrchy, dřevo, kámen a kov FLEX SE 14-2 125 Set 230/CEE
- Max. Ø unášecího kotouče 125 mmOtáčky při chodunaprázdno 600-2100 ot/minPříkon 1400 WVýkon 880 WUpnutí nástroje M 14Rozměry (d x š x v) 365x150x120 mmDélka kabelu 4,0 mHmotnost 2,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ergonomická leštička s regulací FLEX PE 14-3 125 230/CEE
-8%
| Průměr kotouče: | 160 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 3700 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Žirafa na opracování stěn a stropů se systémem výměnných brusných hlav FLEX GE 7 +MH-R 230/CEE
- Příkon710 WVýkon410 WPočet otáček při chodu naprázdno1100-1650 ot/minØ brusného kotouče225 mmUpnutí nástrojesuchý zipÚhel pro náklon na hlavě100 °Délka kabelu5,0 mDélka1520 mmHmotnost4,2 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na stěny a stropy Handy-žirafa se systémem výměnných brusných hlav FLEX GCE 6-EC Kit MH-R
-2%
- Příkon600 WVýkon400 WPočet otáček při chodu naprázdno1100-1650 ot/minPočet zdvihů naprázdno (MH-T)3800-5700 /minPočet zdvihů naprázdno (MH-X)3100-4600 /minØ brusného kotouče225 mmDélka kabelu4,0 mRozměry (d x š x v)300 x 110 x 150 mmRozměr včetně hlavy (d x š x v)360 x 260 x 210 mmHmotnost bez hlavy1,2 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Výkonná excentrická bruska s regulací otáček, 150 mm FLEX ORE 3-150 EC Set 230/CEE
-3%
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás