Zahradní technika Worksite
PodkategorieWorksite WT6015 - Ruční pila na dřevo
-7%
- Délka 500mm
- Zuby jsou broušeny ze tří stran
- Vysokofrekvenční kalení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite WT3060 - Ruční pila na kov
-6%
- Pohodlná plastová rukojeť Délka pilového plátku 300 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite JET100 - Čerpadlo 750W
-5%
- JET100 - Čerpadlo 750WJET100 - Čerpadlo 750W je výkonným nástrojem pro širokou škálu aplikací. Díky mosaznému oběžnému kolu poskytuje robustní proud vody. Je ideální pro zahradu, chalupu nebo malou stavbu, jelikož je navrženo pro čerpání čisté vody.Hlavní výhody
- Výkonné vodní čerpadloMosazné hnací kolo.Poskytuje robustní proud vodyIdeální pro zahradu, chalupu nebo malou stavbuNavrženo pro čerpání čisté vodyLze ho využít k zavlažování zahrady, pro zahradní sprchu, napouštění bazénuVhodné také k čerpání z řeky nebo rybníkaMaximální výtlak je 45 metrů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100219
-15%
- Průměr mm: 25,4
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,5
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640804
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640787
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640775
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640645
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Strunová Aku sekačka 33cm „Brushless“ SKIL 0250AB
- Napětí: 20 V Max.
- Žací průměr: 33 cm.
- Napětí: 18 V.
- Bezuhlíkový motor: Ano.
Není skladem
Strunová Aku sekačka 30cm SKIL 0240CA
- Napětí: 18 V.
- Napětí: 20 V Max.
- Volnoběžné otáčky: 6550 ot/min.
- Žací průměr: 30 cm.
Není skladem
Makita DUB187Z Aku ofukovač/vysavac Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 9.000 - 13.500 min-1
- Max. průtok vzduchu: 6,1 m3/min
- Hmotnost: 3,3/ 4 kg
Není skladem
Postřikovač tlakový aku 7,5l share20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL PREMIUM 8891878
- Baterie: 20V Li-ion
- Hadice: 1,4m
- Hmotnost s baterií: 2,8kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
Není skladem
MH 770 AL-KO
- Výkon v kW 3.45 KWZnačka AL-KOProduktová řada ComfortPracovní šířka v cm 77 CMObjem v ccm 196Typ motoru 4-taktníElektrický start neAutomatický sytič neHmotnost netto v kg 67 KGPohon 1 rychlostní stupeň vpřed / 1Počet žacích nožů 8 STVhodná plocha do m² 670Délka nože v cm 33 CM
Není skladem
SUB 8500 Easy AL-KO
| Výkon: | 290 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
7.56 P Comfort AL-KO
- Motor: AL-KO PRO125Objem: 123 ccmVýkon: 2,0 kWOtáčky: 2850 ot./min.Záběr: 75 cmSběrný vak: 200 lHlučnost: 108 dBHmotnost: 37,5 kg
Není skladem
38.1 HM Comfort AL-KO
- Typ pohonu ManuálníVhodná plocha do m² 250Počet žacích nožů na vřetenu 5Průměr žacího vřetena v mm 128Žací systém Bezkontaktní nůžZnačka AL-KOProduktová řada ComfortPracovní šířka v cm 38Výška sečení min./max. v mm 14 - 35
Není skladem
Benzínová mulčovací sekačka AL-KO 468 SP-A Bio Silver
| Výkon motoru: | 2.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Aku sekačka 40V LI-ION 420mm (bez baterie) Powerplus POWDPG75610
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Odsavač oleje / paliva Powerplus POWACG8015
-6%
- Objem nádoby: 1,6 l
- Průměr sací hadice pro olej: 6 mm
- Materiál: odolný PE plast
- Délka sací hadice na olej: 1 m
Není skladem
Makita DUN461WZ Aku plotostřih Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 3600 min-1
- Max. tloušťka větve: 18 mm
- Hmotnost: 2,6 / 3,3 kg
Není skladem
Makita D-72322 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 80Z=newD-81876
-20%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Lawnmower 5.1 Sp-s Easy AL-KO
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-18%
Není skladem
Nůžky na živý plot AL Kreator KRTGR3011
- Rozměr 570mm
- Délka ostří 200mm
- Čepele s vysokým obsahem uhlíkové oceli
- Povrch čepele ANTI-STICK
Není skladem
Kolébková pila GWS 700 HM Güde
- Přípojka: 400 V~50 HzVýkon motoru: 5,2 kW/P1Volnoběžné otáčky: 1.380 ot./min.Pilový kotouč: 700 x 30 mmŘezný výkon: 240 mmVáha: 98 kg
Není skladem
Makita 191T90-5 řetěz pilový 30cm 1.1mm 0.325" .043" 51čl Makita
-12%
Není skladem
Makita 384224503 strunová hlava automatická 3,0mm M10x1,25LH,M12x1,5LH = old957224030
-12%
Není skladem