Zahradní technika Worksite
PodkategorieWorksite WT6015 - Ruční pila na dřevo
-7%
- Délka 500mm
- Zuby jsou broušeny ze tří stran
- Vysokofrekvenční kalení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite WT3060 - Ruční pila na kov
-6%
- Pohodlná plastová rukojeť Délka pilového plátku 300 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite JET100 - Čerpadlo 750W
-5%
- JET100 - Čerpadlo 750WJET100 - Čerpadlo 750W je výkonným nástrojem pro širokou škálu aplikací. Díky mosaznému oběžnému kolu poskytuje robustní proud vody. Je ideální pro zahradu, chalupu nebo malou stavbu, jelikož je navrženo pro čerpání čisté vody.Hlavní výhody
- Výkonné vodní čerpadloMosazné hnací kolo.Poskytuje robustní proud vodyIdeální pro zahradu, chalupu nebo malou stavbuNavrženo pro čerpání čisté vodyLze ho využít k zavlažování zahrady, pro zahradní sprchu, napouštění bazénuVhodné také k čerpání z řeky nebo rybníkaMaximální výtlak je 45 metrů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
GT 1825 18V SET AL-KO
- Produktová řada ComfortPracovní šířka struny v cm 25 CMNastavení závitu automaticky poklepemTyp pohonu AKUNáhradní cívka neKompatibilní baterie 113893|113894|113895|113896Pracovní doba 4 Ah v min 61 MINPracovní doba 2,5 Ah v min 38 MINAkumulátorová řada 004Hmotnost netto v kg 2.1 KGTeleskopická rukojeť anoOtočná žací hlava anoPracovní doba 5 Ah v min 76 MINDělitelná hřídel ne
Není skladem
HT 550 AL-KO
- Hodnota vibrací (m/s^2) 2.9Akustický tlak v LpA[dB(A)] 86Princip sečení protiběžný bezpečnostní nůžPočet otáček v ot./min 3200Délka řezu v mm 520Garantovaná hlučnost [db (A)] 98Typ pohonu ElektrickýAkustický výkon LwA[dB(A)] 97Typ nože Protiběžný s dvojitým ostřímMaximální šířka řezu v mm 18Značka AL-KOProduktová řada ComfortVýkon motoru ve wattech 550
Není skladem
AKU postřikovač AL-KO 18 V PS 2035
- Pohon AkumulátorovýHmotnost 2.3 kgHladina akustického výkonu 56 dBNapětí 20 VRozměry balení 17 x 24 x 34 cmHmotnost balení 2700 gNezávislá práce bez kabelů díky 20 V Li-Ion AkumulátoruPro zavlažování ovocných stromů a ozdobných rostlinTlakový spínač a rovnoměrný proud vodyDélkové nastavitelný rozprašovač s mosaznou koncovkouTichý provoz při velmi nízké hmotnostiProvozní doba až 60 min na jedno nabití
Není skladem
Makita 980008607 olej motorový polosyntetický Makita 2-takt 1:50, 1000ml = alt Dolmar980008107
-12%
Není skladem
Makita B-09606 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 235x2.4x30mm 80Z = oldP-05365, new B-33277
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Chrániče uší (sluchátka) ekonomic Kreator KRTS40001
- EN352-1
- SNR 26
- Vyztužený hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Není skladem
Vysokotlaká myčka GHD 180 Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 2.400 W/P1Volnoběžné otáčky: 3.600 ot./min.Max. tlak: 180 barPracovní tlak: 110 barMax. průtok: 360 l/hod.Max. vstupní tlak vody: 4 barVáha: 20.46 kg
Není skladem
Fzr 70435-0 2x20v sekačka fieldmann
-30%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 750 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Fzs 9004 žací nůž fieldmann
-32%
- Náhradní žací nůž pro křovinořezy
- Vhodné pro FZS 3002/3003/3020/4003/5003-B, FZS 2050E
Není skladem
Fzp 9002 lišta fzp 2001/2005-e fieldmann
-18%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 3/8´
- Vhodné pro pily FZP 2001/2002/2005/2020 E/4216-B/5016-B/2030-E
Není skladem
Fzr 5115-170b benz. sekačka fieldmann
-35%
| Výkon motoru: | 2.8 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Weibang WB LV50K
- WEIBANG WB LV50K je výkonný profesionální průmyslový vysavač navržený pro efektivní úklid bioodpadu, jako jsou listí, větvičky a jiné nečistoty na velkých plochách. S motorem Kawasaki FJ180V o výkonu 6 HP poskytuje tento vysavač mimořádnou sílu a spolehlivost pro každodenní komerční využití.Vysavač nabízí průtok vzduchu 59 mł/min, což zajišťuje rychlé a efektivní odsávání. Flexibilní hadice o průměru 160 mm a délce 4 metry, která je součástí balení, umožňuje snadný přístup k těžko dostupným místům. Tryska s rukojetí poskytuje pohodlnou manipulaci při práci.S pěti ostrými noži a turbínou o průměru 355 mm je WEIBANG WB LV50K schopen zvládnout i náročnější úkoly. Tento model je robustní a přitom kompaktní, s hmotností 55 kg, což zajišťuje snadnou manipulaci a přepravu.Bezpečnostní spínač je umístěn tak, aby se zabránilo nesprávnému používání. Manipulací se záklopkou můžete nastavit směr výhozu.WEIBANG WB LV50K je ideální volbou pro profesionální zahradníky, údržbáře a techniky, kteří potřebují spolehlivý a výkonný nástroj pro efektivní úklid venkovních prostor. Motor: Kawasaki 6 HP
- Model motoru: FJ180V
- Průtok: 59m3/min
- Startování: ruční
Není skladem
Weibang WB SH 4003E
| Výkon: | 2400 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Samovtahování větví: | Ano |
Není skladem
Fdzn 9106 potah na křeslo pruh fieldmann
-28%
- Potah na křeslo - pruhovaný krémovýVodě odolné potahy vyrobené ze 100 % polyesteru
- Potah na křeslo Fieldmann FDZN 4001 a FDZN 4101
- Barevné provedení: pruhovaně krémová barva
- 100 % polyester
Není skladem
Sada zahr. nabytku calypso-t fieldmann
-10%
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Není skladem
Motorová sekačka na trávu BIG WHEELER 554.3 R Güde 95476
-29%
- Zdvihový objem válce: 196 cm³
- Šíře záběru: 550 mm
- Objem koše: 65 l
- Délka: 1590 mm
Není skladem
Štít celoobličejový, industrial TOTAL TSP610
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: snadná nastavitelnost velikosti, vzduchové otvory proti zamlžování
Není skladem
Střecha Barcelona béžová 2021 (185 * 115) VeGA
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 160 x 20 MM, 24Z Güde 58171
-23%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
NÁHRADNÍ STRUNOVÉ CÍVKY GRT 550 Güde 95172
-26%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 72
- Výška sestaveného zařízení v mm: 44
- Délka sestaveného zařízení v mm: 72
Není skladem
Kolébková pila GWS 700 ZR HM-2 Güde 1729
-31%
- Šířka: 1195 mm
- Výška: 1675 mm
- Délka: 1340 mm
- Výkon traktoru: 18 kW • 25 HP
Není skladem
Stříška Detroit RVB V-Garden
Není skladem
PORTO SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Není skladem
pH plus PE dóza 2,5 kg V-Garden
- pH plus 1,2 kgProstředek pro zvyšování hodnoty pHVoda ke koupání má mít hodnotu pHv rozmezí 6,8-7,6. Měření hodnoty pHprovádíme minimalně 2x tydně bazénovýmtesterem a okamžitě regulujeme případnéodchylky od idealní hodnoty.
Není skladem