Zahradní technika Sharks
PodkategorieRuční zemní vrták Sharks SH 1030
- délka: 1050 mm
- průměru vrtáku: 140 mmcelková délka rukojeti: 61 cm
- délka plastového úchopu : 12 cm
- průměr trubky: 2,5 cm
Skladem - ihned k odběru
Závěsné houpací křeslo Sharks
-5%
- Závěsné houpací křeslo Sharks je vyrobené z krémově zbarvené bavlny.
- Můžete si v něm užít příjemné chvilky pohodlí a odpočinku.
- Skvěle zútulní domácí koutek,sluncem zalitou zimní zahradu nebo venkovní terasu.
- Křeslo může mít malé odchylky délky lan.barva: bílá
Skladem - ihned k odběru
Sharks Akumulátorové nůžky na živý plot SH 5502 Li-Ion
-5%
- baterie: 18 V (není součástí)
- typ baterie: Li-Ion
- počet zdvihů: 2200/min (bez zatížení)
- délka čepele: 56 cm
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640442
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640440
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640437
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640434
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640432
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640431
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608641774
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641771
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641768
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608641201
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641190
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641188
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641187
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641184
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641181
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641175
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641173
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641172
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641169
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641168
-12%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641167
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640786
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640784
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640770
-12%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás