Zahradní technika Holzkraft
PodkategoriePředřezový kotouč 90 × 20 × 3 mm pro FKS 315-2000 E 5910090 Holzkraft
- Průměr pilového kotouče : 90 mm
- Otáčky předřezového kotouče: 5800 ot/min
- Průměr upnutí pilového kotouče: 20 mm
- Šířka řezu: 3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 254 × 30 × 3 mm, 40 zubů 5912026 Holzkraft
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Univerzální pracovní stůl Holzkraft® UWT 3200 5900020
-14%
- Max. nosnost: 225 kg
- Max. pracovní šířka: 2700 mm
- Pracovní výška: 850-1000mm
- Rozměry (š × v × h): 1600×850×600 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 60 zubů, Ø 315 mm, pro FKS 315 5263160 Holzkraft
-14%
- Průměr pilového kotouče : 315 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 3,2 mm
- Počet zubů: 60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 48 zubů, Ø 315 mm, pro FKS 315 5263148 Holzkraft
-14%
- Průměr pilového kotouče : 315 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 3,2 mm
- Počet zubů: 48
Není skladem
Podobné produkty
Palram - Canopia Skylight 6x10 antracit zahradní domek
- Vnitřní rozměry domku / altánu: 297,5 x 170,5 x 208 cm
- Rozměry domku (D x Š x V): 305,5 x 185,3 x 217 cm
- Skladovací objem: 10,6 m3
- Rozměr dveří (V x Š): 171 x 127,5 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Palram - Canopia Skylight 6x5 antracit zahradní domek
- Rozměry domku (D x Š x V): 153,5 x 185,3 x 217 cm
- Vnitřní rozměry domku / altánu: 148 x 170,5 x 208 cm
- Skladovací objem: 5 m3
- Rozměr dveří (V x Š): 171 x 127,5 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MTE 380 kultivátor s elektrickým motorem 1050 W
-2%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Výkon: 1050 W
- Záběr: 36 cm
- Pracovní hloubka: 10-20 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTM GTS 900G drtič dřeva s benzinovým motorem
-2%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 7.3 kW |
| Max. průměr dřeva: | 80 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPMT 520 multifunkční křovinořez s benzinovým motorem 4 v 1
-14%
- Objem motoru: 51.7 ccm
- Výkon motoru - pracovní: 1,2 / 2 kW/HP
- Typ motoru: 2-taktní
- Záběr struny: 42 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Žací struna 1,5mm / 15m ( čtvercový průřez )
-12%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO REJP 1200 zahradní proudové čerpadlo 1200 W
-2%
- Příkon: 1200 W
- Max. čerpací výkon: 3800 l/hod
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Max. sací hloubka: 7 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO REH 6261 RH plotostřih s otočnou rukojetí a elektrickým motorem 620 W
-2%
- Výkon: 620 W
- Délka lišty: 610 mm
- Šíře střihu: 2,4 cm
- Otáčky: 1400 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 5355 multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps CT 2274 S univerzální ponorné kalové čerpadlo
-2%
| Výkon: | 450 W |
|---|---|
| Průtok: | 9000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. velikost pevných částic: | 20 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps CT 3274 S univerzální ponorné kalové čerpadlo
-14%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 12000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. velikost pevných částic: | 30 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTM GTS 1300 G drtič větví s benzinovým motorem
-2%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 8.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Vodící lišta 20" (50 cm) .325" 1,5mm pro RPCS 6150 / RPCS 6250
-2%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 500 mm
- Šířka drážky: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Activa Oklahoma SMART závěsný gril pr. 56 cm na trojnožce
-10%
- Rozměry grilovací plochy: pr. 56 cm
- Obslouží počet osob: 6
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPSD 52 benzínový rosič zádový 14 l
-2%
- Objem motoru: 51.7 ccm
- Typ motoru: 2-taktní
- Výkon motoru - pracovní: 1,5 / 2 kW/HP
- Dosah: > 12 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Michelin MPX25EHDSP elektrická tlaková myčka 170 bar
-2%
- Příkon: 2500 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Vinutí motoru: Alu
- Max. tlak: 170 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Michelin MPX160CK elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar
-2%
- Příkon: 2900 W
- Typ motoru: 230 V / 50 Hz, indukční
- Vinutí motoru: Cu
- Max. tlak: 160 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Michelin MPX19EHDS elektrická tlaková myčka 140 bar
-2%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Max. tlak: 140 bar
- Průtok: 460 l/hod
- Max. teplota na vstupu: 50 °C
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Michelin MPX160C elektrická tlaková myčka s indučkním motorem 160 bar
-2%
- Příkon: 2900 W
- Typ motoru: 230 V / 50 Hz, indukční
- Vinutí motoru: Cu
- Max. tlak: 160 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Michelin MPX19EH elektrická tlaková myčka 140 bar
-11%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Max. tlak: 140 bar
- Průtok: 460 l/hod
- Max. teplota na vstupu: 50 °C
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Michelin MPX16E elektrická tlaková myčka 125 bar
-2%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Max. tlak: 125 bar
- Průtok: 420 l/hod
- Max. teplota na vstupu: 50 °C
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 5140 V multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a variabilním pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Obvodový drát 100 m pro RRM 500 APP / RRM 600 / RRM 650 APP / RRM 800 / RRM 950 APP / ...
-10%
- Kvalitní obvodový drát s izolací slouží k vytyčení trasy sekání robotické sekačky. Délka 100 m.Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPCS 6250 řetězová pila s benzínovým motorem 62 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 61.5 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás