Zahradní technika HERON
PodkategorieČerpadlo motorové proudové 6,5hp, 1100l/min HERON 8895102
-5%
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 3"/3" (76mm)
- Hmotnost: 27kg
- Max. přepravní objem: 1100l/min = 66m3/hod
- Max. sací hloubka: 7m
Skladem - ihned k odběru
Vysokotlaký motorový čistič se šamponovačem, 186bar HERON 8896351
-19%
- Hmotnost: 28,1kg
- Krytí: IP23
- Max. pracovní tlak: 186bar
- Max. výkon motoru: 3,8kW/3600min-1
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo motorové kalové 6,5hp, 1300l/min HERON 8895105
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: G3"/3"
- Hmotnost: 50kg
- Max. průchodnost: až 23mm
- Max. přepravní objem: 1300l/min = 78m3/hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysokotlaký motorový čistič s dálkovým ovládáním, el. startem, samonasáváním vody a šamponovačem,...
- Hmotnost: 40,2kg
- Krytí: IP23
- Max. pracovní tlak: 210bar
- Objem nádrže: 14,4l
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo motorové proudové 5,5hp, 600l/min HERON 8895101
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 2"/2" (51mm)
- Hmotnost: 24kg
- Max. přepravní objem: 600l/min = 36m3/hod
- Max. sací hloubka: 7m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo motorové kalové 9hp, 1210l/min HERON 8895106
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: G3"/3"
- Hmotnost: 73kg
- Max. průchodnost: až 30mm
- Max. přepravní objem: 1210l/min = 72,6m3/hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo motorové tlakové 6,5hp, 500l/min HERON 8895109
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 2" (50mm)
- Hmotnost: 32kg
- Max. přepravní objem: 500l/min =30m3/h
- Max. sací hloubka: 8m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 250 x 30 x 2,8 mm, 48 Z ) pro HS 100 S
-2%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Žací nůž 38 cm pro REM 3816
-11%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Vodící lišta 15" (38 cm) .325" 1,5 mm pro RPCS 5040
-12%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 380 mm
- Šířka drážky: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTM GTS 600 E drtič dřeva s elektrickým motorem
-11%
| Výkon: | 2200 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 50 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Nastavitelný komín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Pilový řetěz .325" 1,5mm ( lišta 15" ) 64 článků pro RPCS 5040
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 380 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Vodící lišta 16'' (40 cm) .325" 1,5mm pro RPCS 5040 / RPCS 5140
-2%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Šířka drážky: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Pilový řetěz 3/8" 1,3mm ( lišta 16" ) 56 článků pro RECS 2440 / RECS 2440 E
-6%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Vodící lišta 16" (40 cm) 3/8" 1,3 mm
-2%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Pilový řetěz .325" 1,5mm ( lišta 16" ) 66 článků
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 380 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Pilový řetěz 3/8" 1,3 mm ( lišta 12" ) 45 článků pro RPCS 2530
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Arnold Pilový řetěz Tri Link 3/8" 1,3mm ( lišta 18" ) 61 článků
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 450 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps CT 3674 univerzální ponorné čerpadlo
-2%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 10800 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Pilový řetěz .325" 1,5 mm ( lišta 20" ) 78 článků pro RPCS 6250 / CSH 56
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 500 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps VB 25/1500 domácí vodárna
-12%
- Příkon: 1500 W
- Max. čerpací výkon: 6300 l/hod
- Max. výtlačná výška: 48 m
- Max. sací hloubka: 9 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps BT 6877 K kalové čerpadlo do septiku s oběžným kolem
-2%
| Výkon: | 1600 W |
|---|---|
| Průtok: | 26000 l/hod |
| Dopravní výška: | 18 m |
| Max. velikost pevných částic: | 30 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps BT 4877 K kalové čerpadlo do septiku s oběžným kolem
-2%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. velikost pevných částic: | 30 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps BTSZ 400 kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem
-13%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 24000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps BT 4877 K INOX kalové čerpadlo do septiku s oběžným kolem
-2%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. velikost pevných částic: | 30 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps NEPTUN kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem
-2%
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps VP 300 hlubinné ponorné čerpadlo do studní a vrtů
-2%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1200 l/hod |
| Dopravní výška: | 60 m |
| Max. hloubka ponoru: | 10 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Eurogarden Pilový řetěz OZAKI 3/8'' 1,3mm ( lišta 18" ) 62 článků
-12%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 450 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ZAHRADNÍ HADICE PREMIUM 1", 50 M AL-KO
- Zahradní třívrstvé hadice AL-KO PremiumOdolné nemačkavé hadice AL-KO řady Premium jsou určené pro zalévání a dopravu vody po zahradě. Třívrstvý plášť je velice odolný.Doporučujeme ve spojení s čerpadly AL-KOKupte si zahradní hadici AL-KO PremiumZahradní hadici AL-KO můžete zakoupit v našem eshopu nebo u specializovaných prodejců AL-KO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ZAHRADNÍ HADICE PREMIUM 3/4", 50 M AL-KO
- Zahradní třívrstvé hadice AL-KO PremiumOdolné nemačkavé hadice AL-KO řady Premium jsou určené pro zalévání a dopravu vody po zahradě. Třívrstvý plášť je velice odolný.Doporučujeme ve spojení s čerpadly AL-KOKupte si zahradní hadici AL-KO PremiumZahradní hadici AL-KO můžete zakoupit v našem eshopu nebo u specializovaných prodejců AL-KO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ZAHRADNÍ HADICE PREMIUM 1/2", 50 M AL-KO
- Zahradní třívrstvé hadice AL-KO PremiumOdolné nemačkavé hadice AL-KO řady Premium jsou určené pro zalévání a dopravu vody po zahradě. Třívrstvý plášť je velice odolný.Doporučujeme ve spojení s čerpadly AL-KOKupte si zahradní hadici AL-KO PremiumZahradní hadici AL-KO můžete zakoupit v našem eshopu nebo u specializovaných prodejců AL-KO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás