Zahradní technika Gamul
PodkategorieŠtěpkovač dřeva HC100 GAMUL - Lumag Germany
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Max. průměr dřeva: | 80 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - ihned k odběru
Štěpkovač dřeva GAMUL HC10SB - Lumag Germany
Skladem - ihned k odběru
Štípač dřeva T8 GAMUL - Lumag Germany
-10%
- Provozní napětí: 230 V / 50 HzVýkon motoru P1/P2: 3,0 kW / 2,4 kWProvozní režim: S6 40%Otáčky motoru: 2.800 min-1Ochrana motoru: Integrovaná v motoruFázový měnič: NEŠtípací síla: 8 tŠtípané poleno - max.: průměr 80 – 300 mmMaximální štípací délka: 250 - 520 mmKapacita oleje: max. 3,3 L (HM46)Max. hydraulický tlak: 22 MPaPracovní rychlost klínu: 3,5 cm / secRychlost zpětného chodu klínu: 15 cm / secRozměry (D x Š x V) při zasunutém štípacím klínu: 880 x 600 x 1020 mmRozměry (D x Š x V) při vysunutém štípacím klínu: 880 x 600 x 1490 mmHmotnost (netto / brutto): 89 / 93 kgRozměry balení (B x T x H): 570 x 420 x 1165 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípač dřeva Gamul T9230
-6%
- Pohon: ElektromotorProvozní napětí: 230V, 50 HzVýkon motoru: 3,0kW13AOchranná třída: IP54Otáčky elektromotoru: 2800 ot./minOchrana elektromotoru: integrovanáDélka polene: max 1040 mmPrůměr polene: 80 - 300mmŠtípací tlak: 9,5 tMax. hydraulický tlak: 25,5 MPaKapacita hydr. oleje:7 LPracovní rychlost klínu:4,1 cm/sRychlost zpětného chodu klínu: 13,9 cm/sHmotnost (provozní/přepravní): 170/182 kgRozměry stroje (ŠxDxV): 1440 x 850 x 2280 mmRozměry balení (ŠxDxV): 1150 x 1330 x 2200 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Zvedák na motocykly GMR 560 Güde 24332
-12%
- Maximální nosnost: 560 kg
- Minimální výška: 220 mm
- Maximální výška zdvihu: 780 mm
- Hmotnost (netto): 122 kg
Není skladem
Riwall PRO RES 3044 B elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem
-6%
| Výkon: | 3000 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Lupínková pila 130mm Kreator KRT803001
- Pilový plátek: 130 mm
- TPI: 16
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 315X30 MM, 48 Z Güde 55185
-28%
- Typ pilového kotouče: SK
- Rozměry: 315 x 30 mm
- Počet zubů: 48
- Kompatibilita s modely pil: 55150, 55152
Není skladem
Pilové plátky do lupínkové pily 12ks 130mm Kreator KRT803002
-7%
- Pilový plátek: 130 mm
- Tloušťka: 1 mm
- TPI: 16
Není skladem
VERDEMAX pistolová sada (5994-5998-5999)
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891920 pila řetězová aku, 30cm, garden20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 30.5 cm |
Není skladem
Štípač dřeva GHS 500/8 TED Güde 2053
-28%
- Pohon štípačky: elektrický
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon: 3,0 kW
Není skladem
VeGA CH1065
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Riwall PRO Pěnovací tryska (REPW 100/120/150/170 SET)
-10%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Není skladem
Půdní vrták GH 80-150 Güde 94415
-28%
- Druh pohonu: ruční
- Průměr vrtáků: 80/100/150 mm
- Max. průměr vrtáku: 150 mm
- Celková délka: 1030 mm
Není skladem
Scheppach MS 225-53 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-12%
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Plocha trávníku: | 1600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Riwall PRO RPM 4235 multifunkční travní sekačka 3 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-14%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 700 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Štípač dřeva GHS 500/7 TED Güde 2067
-30%
- Šířka: 80 cm
- Výška: 105 cm
- Délka: 107 cm
- Maximální průměr polena: 30 cm
Není skladem
Houpačka MILANO úchyt hl.konstrukce VeGA
Není skladem
Střecha Barcelona od 2018 (185x115) VeGA
Není skladem
Riwall PRO RES 3044 elektrický válcový drtič větví 3000 W
-9%
| Výkon: | 3000 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Vak |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 414162 čerpadlo ponorné nerezové, 1100w, 16500l/h EXTOL CRAFT 414163
- ⌀ výstupního hrdla: 1 1/2"
- Délka přívodního kabelu: 10m
- Hmotnost (bez kabelu): 7kg
- Max. hloubka ponoru: 7m
Není skladem
Motorový postřikovač SOLO 433 H
-4%
- hmotnost 8,3 kgmotor HondaGX25zdvih 25 ccmobjem nádrže 20 ltyp čerpadla písttlak 0,5 - 30 barregulace tlaku anohladina akust. tlaku 82 dB(A)zaruč. hladina akust výkonu 95 dB(A)vibrace: 2,5 m/s2
Není skladem
Pojízdný postřikovač Solo 453 11l
- Typ čerpadla PístTeleskopická trubka NeMadlo pro snadnou manipulaci AnoObjem nádrže 11 lTlak 2 barRegulace tlaku NeMateriál těsnění pryž (NBR)Hmotnost 3,5kgPřepravní váha: 4 kg
Není skladem
Sekačka Rot.benz. Cl. 4.66 P-a Edit. AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Fzn 4015-a aku nůžky na větve fieldmann
-27%
- Aku nůžky na větve
- FIELDMANN FZN 4015-APerfektně zastřižené stromy či dokonale upravené okrasné dřeviny máte na dosah ruky. Aku nůžky na větve FIELDMANN jsou poháněné baterií o kapacitě 1,5 Ah a poskytují dlouhotrvající výkon pro práci na zahradě. S rychlým a efektivním nabíjením pomocí USB-C portu budou vaše nůžky vždy připraveny k akci. Maximální šířka řezu 10 mm umožňuje nejen zastřihnout mladé větvičky, ale poradí si i se silnějšími větvemi. S hmotností pouhých 600 gramů jsou tyto nůžky neuvěřitelně lehké a snadno ovladatelné. Dlouhodobé používání bez nadměrné únavy navíc ještě podporuje měkčená rukojeť. Díky bezpečnostnímu spínači můžete pracovat beze strachu, vaše bezpečí je na prvním místě.3,6 v / 1,5 h
- Nabíjení pomocí USB-C
- Max šířka řezu10 mm
Není skladem
Půdní vrták GH 150 Güde 94136
-28%
- Druh pohonu: ruční
- Celková délka: 1040 mm
- Průměr vrtáku: 150 mm
- Délka: 1040 mm
Není skladem
Riwall PRO RGG 41 plynový gril 15 kW se čtyřmi hořáky a bočním vařičem
-14%
- Zapalování: piezo
- Grilovací rošt: smalt
- Počet hlavních hořáků, výkon: 4, nerezová ocel, 12 kW
- Boční hořák, výkon: ano, nerezová ocel, 3 kW
Není skladem