Zahradní technika EXTOL LADY
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 7" EXTOL LADY 8856669
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůžky zahradnické na květiny, 180mm, extol lady 9272
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Kalové čerpadlo 750 W Powerplus POWEW67906
-11%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 400 W Powerplus POWEW67904
-12%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Elektrický vyžínač 400W - 270mm Powerplus POWXG30030
-13%
- Pracovní záběr: 270 mm
- Otáčky naprázdno: 10.000 min⁻¹
- Jmenovitý příkon: 400 W
- Napětí: 230V / 50Hz
Není skladem
Univerzální pracovní stůl Kreator KRT672002
-12%
- Max. nosnost
- 100 kg (v. 770 mm)
- 45 kg (v. 650 mm)
- 70 kg (v. 600 mm)
Není skladem
Makita DUB362Z Aku ofukovač Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2 x 18V
- Otáčky naprázdno: 11.400 / 21.500 min-1
- Max. průtok vzduchu: 6,9 - 13,4 m3/min
- Hmotnost: 2,7 / 4,1 kg
Není skladem
Makita 341782-8 štípací klín
-20%
Není skladem
Makita 367005119 strunová hlava poloautomatická 3,0mm, závit M10x1,25LH=newB-05119
-18%
Není skladem
Makita 385260050 ramenní popruh
-13%
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-13%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 980008151 olej motorový Dolmar 2-takt 1:50, barel 200l STOP
-20%
Není skladem
Makita 980008270 olej motorový 2-takt 1:50, barel 60l = old980008150
-20%
Není skladem
Makita 988060301 sekera 1250g
-20%
Není skladem
Makita A-81658 strunová hlava T/G 3,0mm M10x1,25LH
-12%
Není skladem
Makita B-56742 kotouč pilový corian SPECIALIZED 165x2x20mm 48Z pro ponorné pily = new B-56801
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Makita B-67234 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 60Z = new B-67284
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-70518 strunová hlava poloautomatická 2,4mm M8x1,25LH=old381224262
-12%
Není skladem
Náhradní zářivková trubice pro ILT 1 6205006 Unicraft
Není skladem
Náhradní zářivková trubice pro ILT 3W 6205005 Unicraft
Není skladem